Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+7
ceevfaj
Vajhuamsibluag
yujyeeg
koobpovtxuj
Thov Khawv
Tubzoonraug
Jesqav
11 posters
  • Post new topic
  • Reply to topic

Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 10 Empty Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav April 14th 2015, 7:19 pm

First topic message reminder :

Saib seb saib pua laib nawb. Txau ntshai heev:




https://www.facebook.com/video.php?v=967139879987196
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 10 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv October 17th 2015, 7:06 am

Tubzoonraug wrote:Yog ma  bro,  zaj raj nov tsi paub yog leej twg tshuab os, tab si sawv daws nyia tau nyia muab lo siv e tsi paub tus tswv yog leej twg os brother.  Nom Pov Xyooj  Tshuab zoo kawg tab si kuv tsi tau  muaj nws li thiab os.


Brother raws li kuv saib cov comments hauv zaj raj no mas tus tshuab yog Tony Lee uas yog tus tso zaj raj no sub no nas bro. Nws hais tias yog nws tshuab no tab sis kuj tsis paub zoo tej zaum yog thiab vim nws kuj tshuaj thiab txhais ntau txoj ua karaoke.


Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 10 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub October 17th 2015, 8:32 am

Brother,  zaj rauj nov tsi yog tus tso daim video nov tshuab os,  nws copy  lawv zaj raj mus tso  ua nws daim video xwb. Tus neeg  npe American ma tsi paub txog raj kiag li os. Nws paub ua video lawm ma yeej tsipaub li nawb,   tej zaum nws might nkag siab cov lus raj e nws ho muab txhai tau  cov lus lo sau rau hauv daim video xwb. Kuv xav yuav tsi yog nws tshuab, yog nws tsuab ma tsi muaj cov suab noog  quaj ma thiaj li yog nws tshuab os.

Sponsored content


Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 10 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Sponsored content

  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is May 8th 2024, 4:29 pm