Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+7
ceevfaj
Vajhuamsibluag
yujyeeg
koobpovtxuj
Thov Khawv
Tubzoonraug
Jesqav
11 posters
  • Post new topic
  • Reply to topic

Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav April 14th 2015, 7:19 pm

First topic message reminder :

Saib seb saib pua laib nawb. Txau ntshai heev:




https://www.facebook.com/video.php?v=967139879987196
Dej Cawm Siav
Dej Cawm Siav


Registration date : 2014-08-29

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Dej Cawm Siav July 13th 2015, 10:10 pm

Haha yog lauj bro Alaine & Zeb nkawv txiav kev lawm ne hehehehe.
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by koobpovtxuj July 14th 2015, 10:47 am

Davdub wrote:Toj Xeem, Kwv Nraug Cuam, thiab Kwv Ntses,  nyob zoo rau nej sawv daws.   Tam sim nov ces   xa nyiaj money gram  yaj rau Lis tsi txog lawm laiv,  ua ntej ntawd ma tsi muaj teeb meem tab si tam sim nov  ces xav mus luag muab nws stop on hold.  Money gram yuav kom tsu receiver  call lawv xwb tus sender lo lawv tsi lam. Thaum kawg  muab stop rov qab lawm tab si ma luag  check records thiab background  ib si thiab lawv hus mus nrog cov police record  mus rau FBI record tag  luag li issue return ing qhov money gram  lo nyuab nkawg nkau nawb.  Tsi paub luag tej pua muaj teeb meem.

lawv hnug nai tias, 1. koj pua paub tus neeg tim? 2. yog ua li ca thiaj li paub nws, 3,  nws txheeb ze koj qhov twg? 4.  yog vim li ca koj thiaj li xa nyiaj mus rau nws? 5. ua li koj twb xa nyiaj  tsawg zau  lawm? Cov lus American hnug kuv  nov ma  yeej ua rau kuv chim siab kawg kiag li hov.
Davdub.
Kuv tsis paub thiab nawb.Vim kuv nyuam qhuav xa nyiaj mus rau kuv 1 tug dab laug tus nyab npe hu ua Der lee no thiab tiag.Lawv kuj lav tau tsis muaj teeb meem dab tsi.Hos thaum kuv mus xa nyiaj los lawv kuj tsis nug kuv li thiab nav.Cas yuav hnov tej lus txawv ua luaj li ne yom.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav July 14th 2015, 4:13 pm

Brother Davdub, yog thaum muaj chaw tab kaum money gram tsi work lawm mus siv westerunion seb pua tau os.
avatar
Vamntxawg
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Vamntxawg July 14th 2015, 7:47 pm

Davdub, muaj ob hom form nawb, yog koj muab daim form txawv ces yeej nyuab ov, daim form txawv ntawd mas kim zog nawb.

Kuv ntseeg hais tias koj muab tau daim form txawv lawm xwb, qhov kuv paub mas vim thaum i kuv poj niam wb xa ib zaug ces wb muab tau daim form ua xim ntsuab coj los xav ces nyuab nawb
Dej Cawm Siav
Dej Cawm Siav


Registration date : 2014-08-29

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Dej Cawm Siav July 15th 2015, 2:12 am

Kuv xav lawm tias nyaj yuav tsis muaj teeb meem txog kev xa nyiaj hehehehe.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub July 16th 2015, 3:33 pm

Brother,  muaj rau kuv ma, kuv xa nyiaj mus  txog tab si luag muab holding lawm luag tsi muab rau tus mus lav nyiaj li tiag. Luag yuav tseev kom tus lav nyiaj yuav tsum hus mus nrog lawv tham ma lawv thiaj li muab no laiv. Tab si tus lav nyiaj  tsi tau tus xov tooj li thiab cov tswv  lav  program money gram nws pheej tsi kam muab tus phone rau lawv hus mus nug li thiab ces thiaj li muab tsi tau nyiaj siv.

Kuv hus mus lo luag tsua hai tias, kom tus lav nyiaj yuav tau hus mus nrog money gram tham xwb no, qhov nyuab yog tsi tau phone es hus tsi tau mus nrog lawv tham ces kuv thiaj li muab stop   muab nyiaj rovqab lo lawm. Thaum muab nyiaj rov qab ma nyuab tshaj plaws, luag  rov qab hnug yus ntau kawg nkau  check txog yus background  thiab records tib si thiab nawb.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv July 17th 2015, 1:49 am

Cov brothers, yog nej tsis xav li cas no puj sis lam sim xa li ntawm $200-$300 rauv kuv seb puas txog os yom. Txog thiab tsis txog los thiaj paub os yom hehehehe.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub July 17th 2015, 4:04 pm

Haaaaa, brother, kuv paub hai tias xav rau koj ma yeej txog xwb2 ma. Qhov tsi txog nov ma tsi paub yog tim tus dab tsi li xwb. Kuv poj niam xa rau kuv cov xeeb ntxwv twb txog ne. Tsi paub yog li ca kuv xa txog tab si lawv mus muab luag pheej muab hold tseg tsi muab rau lawv xwb, luag pheej yuav kom hus mus nrog lawv tham tso mam li muab rau no ces tus lav nyiaj pheej tsi hus mus lo yog lawv cov neeg muab nyiaj ntawd pheej tsi kam muab phoo rau tus lav nyiaj hus mus li ce thiaj li nyuab xwb ma. Yog nyob hauv Vientiane ma tsi nyuab li os. Qhov kuv xav mus nyuab ma vim lawv nyob rao Loob Xan es musb nyuab qhov ntawd xwb.
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by koobpovtxuj July 17th 2015, 10:31 pm

Mus muab luag tej ntxhais ntxias ua tag tsis yuav zaum no luag yuav mus ntsib thuj mes kas no nawb.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub July 17th 2015, 10:59 pm

Charlie Vang yog ib tug Dr. lo yog li ca kuv paub tsi zoo, yog muaj tseeb li nov ma hai rau tus ntxhai mus cuag USA Embassy nyob Vientiane file a complaint xwb ces lawv mam li xa ntawv tuaj rau nws xwb ma.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam July 19th 2015, 4:05 am

Davdub wrote:Brother,  muaj rau kuv ma, kuv xa nyiaj mus  txog tab si luag muab holding lawm luag tsi muab rau tus mus lav nyiaj li tiag. Luag yuav tseev kom tus lav nyiaj yuav tsum hus mus nrog lawv tham ma lawv thiaj li muab no laiv. Tab si tus lav nyiaj  tsi tau tus xov tooj li thiab cov tswv  lav  program money gram nws pheej tsi kam muab tus phone rau lawv hus mus nug li thiab ces thiaj li muab tsi tau nyiaj siv.

Kuv hus mus lo luag tsua hai tias, kom tus lav nyiaj yuav tau hus mus nrog money gram tham xwb no, qhov nyuab yog tsi tau phone es hus tsi tau mus nrog lawv tham ces kuv thiaj li muab stop   muab nyiaj rovqab lo lawm. Thaum muab nyiaj rov qab ma nyuab tshaj plaws, luag  rov qab hnug yus ntau kawg nkau  check txog yus background  thiab records tib si thiab nawb.

Bro tsis yog koj tsis ua zoo carefully es FBI paub es nws hu mus txiav kev lawm xwb pob? lol lol lol.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam July 19th 2015, 4:06 am

Tojxeem wrote:Mus muab luag tej ntxhais ntxias ua tag tsis yuav zaum no luag yuav mus ntsib thuj mes kas no nawb.

Hahaha yawg no ces kawg nyuaj siab lauj hehe ntshe yuav tsis tau los Laos ntxiv lawm hehehe j/k.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub July 19th 2015, 12:06 pm

Yog lawm thiab ma,  tus nov ces yog ib tug Director rau hauv  Hmong International New Year,  nws yuav yog ib tug Dr. thiab.  Lawv siv lub peb caug lo tau ntau xyoo lawm thiab. Kuv yeej tsi xav hai tias nws yuav tsi lam mus hai li rau cov ntxhai tim ub. Yooj yim heev ma,  Tus ntxhai tim ub file complaint  muab duab  coj mus submit rau USA Embassy xwb ces luag mam li sau ntawv tuaj rau nws xwb os. Ces luag mam li xyua luag tom qab lawm.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv July 19th 2015, 7:19 pm

Davdub wrote:Haaaaa, brother, kuv paub hai tias xav rau koj ma yeej txog xwb2 ma.  Qhov tsi txog nov ma tsi paub yog tim tus dab tsi li xwb. Kuv poj niam xa rau kuv cov xeeb ntxwv twb txog ne.  Tsi paub yog li ca kuv xa txog tab si lawv mus muab luag pheej muab hold tseg tsi muab rau lawv xwb, luag pheej yuav kom hus mus nrog lawv tham  tso mam li muab rau no ces tus lav nyiaj pheej tsi hus mus lo yog lawv cov neeg muab nyiaj ntawd pheej tsi kam muab phoo rau tus lav nyiaj hus mus li ce thiaj li nyuab xwb ma. Yog nyob hauv Vientiane ma tsi nyuab li os. Qhov kuv  xav mus  nyuab ma vim lawv nyob rao Loob Xan es musb nyuab qhov ntawd xwHh


HEHEHEEHEHEHE
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv July 19th 2015, 7:22 pm

KUV YEEJ XAV KOM HMOOB NPLOG RAUG DAG LI NO COOB TUS ES LAWV THIAJ CEEV FAJ. THIAJ TSIS MUAB TEJ NTXHAIS MUAG UA DOG UA DIG LI TEJ TSIAJ. HOS COV NTXHAIS LOS THIAJ TSIS NTSHAW NTSHAW MUS NYOB USA...KUB SIAB LUG YUAV MUS NYOB USA XWB.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub July 19th 2015, 8:46 pm

Yog lawm ma,  qhov tseeb, tej niam thiab txiv yuav tau check tus neeg ntawd background kom zoo ua ntej  tso li txiav txim  muab tus ntxhai rau lawv yuav ua pojniam.  Qhov lawv yuav ua poj niam ma lawv tsua dag siv pws  ob peb hmo xwb ces lawv mus tsev lawv la mee li lawm ntag.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv July 20th 2015, 12:57 am

Yog kawg bro. Cov niam cov txiv los ntshaw ntshaw vauv Hmoob mekas li thiab mas.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam July 21st 2015, 7:50 pm

Muab hais los kuj yog tim cov ntxhais & cov niam cov txiv thiab, vim lawv ntshaw ntshaw vauv hmoob mes kas, nyiaj $ & ntshaw mus nyob dawb lawv tsis saib tom ntej tom qab.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 2:44 am

Thaub Zeej Xeeb no ntshe yog yuav xav rov zes kom nplaim taws rov cig tuaj kis toj kis pes kub hmoob dua ho????? 



14 hrs · 

LUG TSHAAJ TAWM! 08-09-2015

Allain Lee (tug kws Zeb Yaaj rhu rag yuav tua) yuav tuaj huv kuv qhov new program! Mr. Allain yuav tuaj thaam txug vim le caag! Dlaabtsi! Plaub ntug! Ntaus yaam txug qhov Zeb Yaaj tau lam tas nwg moog dleev Zeb Yaaj quaspuj! Lub caij nyoog peb thaam yog:

Date; Monday, August 10, 2015

Time; 9 :00 pm Minnesota time " CT "

Dial : 425-407-7896 " Samneu Radio " or

Hmongtv and AM 1610 St Paul

Yog koj muaj ib lus lug xaav tas tseem ceeb xaav nug caw koj sau comment rua huv qaab nuav! Peb yuav xaiv cov questions kws tuab neeg tso qhov " Like " ntau tshaaj coj lug nug! 

Tabsis! Txhob laam sau thuam tug ub tug nuas nawj!

Ua tsaug

Zeejxeeb




Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 11811375_1614299595490464_3070181312785566738_n



Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 11822841_1614299608823796_6378421279764273670_n



Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 11870740_1614299625490461_8892166696076728255_n



Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 11796191_1614299645490459_4157721817951410422_n
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv August 10th 2015, 2:48 am

Yawg Zeej Xeeb ko xav ua kom yawg lub radio nrov xwb os bro. Yawg lub hom phiaj mas tib qho money nkaus xwb.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 2:52 am


Puas muaj tseeb tiag ne? hehehe
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 2:55 am

Thov Khawv wrote:Yawg Zeej Xeeb ko xav ua kom yawg lub radio nrov xwb os bro. Yawg lub hom phiaj mas tib qho money nkaus xwb.

Yog kawg bro, yawg xav ua kom hmoob sib ceg dua, yog Alaine  tseem tsis lees zoo zoo tias nws yeej tau txiag Zeb poj niam lawm thiab no mas zaum no kawg tsov rog quav dev internet rov sawv dua hahahaha kuv xav os.


Last edited by Nraug Cuam on August 10th 2015, 3:01 am; edited 1 time in total
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv August 10th 2015, 2:59 am

Qhov VDO ko kuv tsis tau mloog thiab.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 3:02 am

Mus qhib mloog mas bro, lawv tsoo Alaine lub qe lwj sub hehehe.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Thov Khawv August 10th 2015, 3:06 am

Hahaha...kuv ntseeg tias yuav muaj ib nrab.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 3:18 am

Haha tej zaum ntag nawb bro.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 10th 2015, 4:07 pm

Brother, nej mus mloog ces ib tus neeg mus mloog luag them 1 cent rau tus tswv radio conference yog ib phav leej mloog ces tau 1 phav dollars os. Qhov zoo lawv make monkey from cov neeg ua radio call ntawd xwb ma. Yog paub lawm ma tsi tag mloog li os. Tus Zeej Xeeb nov Nom Pov twb hai tias, nws lub taub hau ma me li lub niag taub hau qau no na. Nws ma thab Nom Pov Xyooj e Nom Pov muab cem sab kawg thiab na.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 9:37 pm

Haha yog kawg bro, peb mus mloog ntau ces nws tau $ xwb ntag mas yom tos nws ho muaj siab ntso hais os hehehe.

Oh nim muaj li thiab los bro, thaub Zeej Xeeb xub tsis mus NP lauj yom hehehe.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 10th 2015, 9:53 pm

Brother, tus Zeej X.. nov yeej xub tsi mus Nom Pov X os. Vim hai tias tus neeg wb tham nov nws twb tsi yog ib tug News Reporter e, nws lam ua nws xwb tsi tag li tos nws mus caws tus ub tus nov ua muaj suab npe tuaj tham ma nws twb xav tau cov percents ntawm lub radio Conference lo ma, yog ib tug caller txawm tsi hus es mus mloog xwb los yeej tau 1 cent lawm ma. Cov cent nov ces txawm yog tus owner ntawm lub radio conference them rov rau yus ntag.

Ce peb cov cellphone company them cov tax mus rau lub radio conference owner ces luag li muab nyiaj rau tus neeg ua siv lub radio ntawd xwb ma brother... txawm leej twg lub lo yeej tau nyiaj ib yam os. Tab si tus radio host txog xyoo ces cov nyiaj luag muab tuaj rau yus ntawd yuav rov qab ua W2 ua incomtax rov qab them cov nyiaj rov qab thiab os. Yeej tsi l am tau dawb thiab.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 10:07 pm

Oh yog li ko los bro, tej zaum ntag lauj tos nws niam tham muaj zog zis os yom hahaha
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 10th 2015, 10:08 pm

Yog lo ma brother, yog neeg coob mloog ces ib lub hli nws tau txog 5/6 pua lawm ce twb txau nws noj lub hli ntawd lawm ma.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 10:21 pm

Haha yog lauj bro, tim ko nej mus mloog tseem tau them nyiaj thiab mam mloog tau los cas?
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 10th 2015, 10:26 pm

bro, 3 mloog free xwb tab si yuav yog yus lub phone yog unlimited call nawb, yog yus lub tsi yog ces koj mloog ntev yus cov minutes tag ces yus poob nyiaj ntau heev rau lub phoo xwb os. Yog lub pho unlimited call ces yus mloog tag hnub tag hmo lo them li qub xwb.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 10:33 pm

Oh los, zoo mas yog li.Koj puas mloog heev thiab bro? & koj nyiam mloog lub twg dua?
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 10th 2015, 10:41 pm

Kuv mloog Nom Pov Xyooj lub niag xwb, ho lawv cov niag ces kuv tsi mloog os.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 11th 2015, 3:46 pm

Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 11th 2015, 5:33 pm

Brother Davdub,

Nom pov - kuv yeej nyiam mloog yawg ntua neeg thiab tab sis mloog tsi laib lawm os.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 11th 2015, 5:34 pm

Mloog yam twg zoo khaw lo tsim kho yus tus kheej. Yam twg tsi yog tsi zoo ce tso tseg xwb.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 11th 2015, 6:03 pm

Nraug Cuam wrote:

Puas muaj tseeb tiag ne? hehehe

Brother Nraugcuam, thaub hai hai no suab zoo cuag xwb fwb vam txoob xwb nawb.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 11th 2015, 7:20 pm

Brother, tus neeg ua liam Alain Lee nov ma peb tsi paub os, yog vim li ca tus neeg nov lam ho tawm tsam am leev li ne? ntshe nws yuav xav tau khawv yaj khawv yws lo yog li ca. Am Leeg twb tsi tau paub txog cov lus nov thiab os.

Kuv tus kheej yeej tsi tau pom thiab paub tus kwv Am Leev no dua lo li. Qhov kuv pom ma yog thaum Zeb Yaj muab riam knife lo tortured Alain Lee xwb. Cov lus tus neeg hai hauv daim video nov ma tshe yog dag lawm.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 11th 2015, 7:56 pm

Tej zaum yawg laj laj nyob es yawg lam tso dag ua sis hauv youtube thiab xwb ho.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 11th 2015, 8:09 pm

Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 11th 2015, 8:11 pm

Kuv saib mad lawv cov neeg Je yeej tsi tshua lam teb ncaj nraim lo lus nug lis.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 11th 2015, 9:51 pm

Haaaa yog lawm ma brother. Tus Donald Trump ntawd tej zaum nws yeej tau hai cov lus li ntawd rau poj niam lawm ntag tab si nws yeej tsi teb tej lus hnug nws teb raws nws qhov politic ua nws yuav khiav lo ua ib tug tuaj thawj hauv Tebchaws Mab Dawb, kuv ntsheeg tau hai tias, tus nov ma muaj nyiaj heev tab si nws lub ntsej muag twb tsi phim lo tuav tebchaws li os.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 11th 2015, 10:33 pm

Yog mad brother.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Davdub August 12th 2015, 7:09 pm

brother, tus neeg nov nws yog ib tug pob caang xwb os, nws tsi muaj pab vav dab tsi zoo, nws yog movie start xwb ne. E nws pua muaj chance lo yeej tus President of the United States ma? haaaa qhov tiag2 ces politic lo zoo li nws yeej tsi keej txawm muaj cov supporter supporting nws lo yeej tsi muaj yeej li os raws kuv xav tsi tag li lo nws lub ntsej muag twb tsi phim ua tus pab ej li na.. Yav tag lo kuv pom nws ma ib sim coj ib tug poj niam tag mus li xwb.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Jesqav August 12th 2015, 7:48 pm

Haha yog thiab ov. Kuv lam twv xwb os tej zaum Jeb Bush yuav tau lawm ho.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 12th 2015, 8:29 pm

10:28:28
Davdub wrote:Kuv mloog Nom Pov Xyooj lub niag xwb, ho lawv cov niag ces kuv tsi mloog os.

Los, ua li mas. Leej twg hais tau yog raug yus siab ces mus mloog lub ntawv xwb mas thiaj tsis poob nyiaj ntau ntau hehehe.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 12th 2015, 8:30 pm

Jesqav wrote:

Brother Nraugcuam, thaub hai hai no suab zoo cuag xwb fwb vam txoob xwb nawb.

Tej zaum kuj yog XF Vam Txoov los tsis paub thiab nawb.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Nraug Cuam August 12th 2015, 8:35 pm

Davdub wrote:


Haha kuv tsis tuaj tus twg tog kiag, yeej liam sib xws nkaus xwb os Zeb, Alaine & Maiv na. Vim tuaj Zeb tog ces yuav tau nyo hau 6 Zeb xuas riam npuaj, hos tuaj Alaine tog ces yuav tau cuab pob tw 6 Alaine ua, yog tuaj Maiv tog los yuav tau yaim Maiv lub nceb thiab ces xum tsis tuaj twg tog li zoo dua lol lol lol.


Cas thaub Zeej Xeeb  ho tsis hu kom tau Niam Zeb(Maiv) tuaj tham 6 3 mloog thiab ne hehehe?

Sponsored content


Hmong American Singer mus tim ub  raug liam deev lawv poj niam - Page 7 Empty Re: Hmong American Singer mus tim ub raug liam deev lawv poj niam

Post by Sponsored content

  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is May 11th 2024, 12:11 am