Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+2
Nraug Cuam
Tubzoonraug
6 posters
  • Post new topic
  • Reply to topic

Suab Nas Txhos California quaj

Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Suab Nas Txhos California quaj Empty Suab Nas Txhos California quaj

Post by Tubzoonraug July 27th 2014, 11:45 am



Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Tubzoonraug July 27th 2014, 4:03 pm

2 Tub brother, kuv tso qhov link nov rau neb tau saib txawv tebchaws lub sij hawm time zone os, yog xav paub lub state twg time zone ces sau rau kab search in the middle left window.

http://www.timeanddate.com/worldclock/usa/fresno
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Nraug Cuam July 27th 2014, 6:42 pm

Nyob zoo bro Tubzoonraug,

Koj tus Nas sauv toj sauv yog Nas Txheeb, Nas Txho los yog Nas Ncuav na? quaj txawv tim peb no yom!

Ua tsaug koj nqa tuaj wb mloog os, ua tsaug ntau 6 koj kab link thiab os bro.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Thov Khawv July 28th 2014, 5:28 am

Aub cov nas no quaj li me nyuam aub tsem yom...omg!

Suab Nas Txhos California quaj Zzzzzz10
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Tubzoonraug July 28th 2014, 6:12 pm

Kwv Tas Lauv,  nws quaj zoo li nov kawg ma.  Thaum kuv hnov lub suab quaj li nov tsaum tej tsob tuv siab siab ma kuv khiav2 mus kom txog kiag xam zoj saib quaj qhov twg tuaj ces pom kiag nws tseem zaum zaum tus ceg khaub ces kuv tsa looj kuv rab .22 Ruger long rifle  ces  xauj kiag hauv lub scope mus pom kiag lawm ce qeb kiag dhov plav rau ce  koj pom nws ua yas daws lo lawm ntag hov.

Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Tubzoonraug August 5th 2014, 10:19 pm

Brother, hai txog nqaij bua teb qus ma kuv tua tau lo lawm, noj qab heev li nawb, cov dua lo qab kawg roj ma ua hnub qub rees xwb tiag.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Thov Khawv August 6th 2014, 5:43 am

Yog mas bro. Nqaij npua teb mas ci noj los qab, hau los qab li tiag. Xav txog thaum twg mas tshaib plab thaum ntawd xwb. Hos cov tawv los muab ci tau noj qab kawg li thiab tiag.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Thov Khawv August 6th 2014, 5:45 am

Thaum kuv tseem nyob nplog teb kuj muaj tus puav phooj ywg tua tau nqa tuaj faib noj thiab mas. Tab sis yeej sis laj siab npaum li yus mus laij hav zoov es mam ua noj pem hav zoov. Nyiam no yog mus yos hav zoov mas yuav tsum tau npaj txhij vog mus ua noj pev thiaj tsim nyog. Txhob ua li cov hmoob lawv yees no es lam tau lam hau tej maum lauj kaub kua noj mas tsis tsim nyog li es. Tiag mas lawv tsis tau paub ua zaub mov noj ntau vib this ces tsuas paub ci, hau tej maum lauj kaub kua xwb tiag. hehehe Noj ib zaug mas dhuav lawm ntau hnub, yog tias tsis txawj ua na.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Tubzoonraug August 6th 2014, 10:14 pm

Yog ma bro, hai txog yos hav zoov es tau tej tsiaj li wb tham nov ma yeej yog tau ib pluag zoo zaub tiag. Nyob tom hav zoov lawm ces lawv ua zaub mov ces kawg cis thiab hau xwb ma. Vim tsi muaj sij hawm ua kom qab qab ne. Yog muaj poj niam ib ob tug nrog mus es cov poj niam ua cov cook ma tej zaum yuav tau zoo noj thiab.

Yog txiv neej xwb ces kawg noj dog noj dig li ntawd xwb tiag. Kuv lo nyiam kawg nkau li thiab hov brother. Kuv ma ho tub nkeeg heev hai txog cook rau sawv daws noj, kuv yog hom neeg ua mua yos es cia rau lawv cook rau yus noj xwb.
Vajhuamsibluag
Vajhuamsibluag
Moderators
Moderators


Registration date : 2009-02-28

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Vajhuamsibluag August 12th 2014, 7:17 am

Tubzoonraug wrote:

ເຈົັາໃຊ້ເວລາຫລາຍໄປອັດສຽງກະຫອກນໍ້.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Nraug Cuam August 14th 2014, 4:11 am

3 tug brothers, hais txog kev yos hav zoov tua tau nqaij li no mas yeej noj qab heev nawb, ci los qab, hau los qab tas zog, kuv li txawm ci & hau xwb los kuv yeej noj hnov qab kawg nkaus.



Lub caij no tom 3 zos, cov kwv tij tsis muaj hauj lwm ua heev ces sib yaum daws mus caum kauv npau teb 6 ub 6 no tas hnub xwb, yog khoom es mus saib lawv lub caij no mas yeej tau noj kawg tiag. Kuv tau noj nqaij kauv, npua teb ua laj, ncu lawm qab tas tas kiag nawb nkawv, xav txog mas qaub ncaug si lawm tiag. Kuj pom lawv coj quaj muag taj laj thiab, tab sis nqaij tsw pos lawm, thiab kim dhau yus yuav tsis tau los noj li.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Thov Khawv August 14th 2014, 9:03 am

Hais txog caum npua teb mas bro, kuv nyuam qhuav mus 1-2 zaug xwb zoo li sab kawg li es. Kuv xav tias yog muaj muaj npua es mus nyas tua xwb no xav mus dua.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Tubzoonraug August 14th 2014, 9:08 pm

Hai txog bua teb ma, nyob rau Roob Kub Twm thaum ub kuv nyob ma muaj kawg nkau li os. Tsi tag tso dev caum li mus yos puag tom tej hav zoov xwb yeej nya tua tau bua lawm os.

Ho yog tsev dev caum nos kuv tua tau ib tug lawm thiab. Bua teb qus no noj qab kua kawg nkau li os.
Hai txog thaum lub caij bua tshov ma tsi zoo nooj li lawm vim tus taws ma tsws phem heev ho tus maum ma tswv quav qaib dub kawg nkau yeej tsi zoo muab hau ua kua noj li lawm, vim cov nqaij yeej tsws thawm tag li hov. Xyov nej pua tau noj cov kuv hai nov?
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Nraug Cuam August 15th 2014, 2:56 am

*Tas Lauv Vwm wrote:Hais txog caum npua teb mas bro, kuv nyuam qhuav mus 1-2 zaug xwb zoo li sab kawg li es. Kuv xav tias yog muaj muaj npua es mus nyas tua xwb no xav mus dua.
Bro kuv mas nrog lawv mus caum ntau zaus kawg lawm nawb bro, tab sis ho tsis tau tua dua 1 phom kiag li. 1 tsam los tsev mas sab tiag tiag li koj hais nawb bro, ntev ntev mam mus 1 zaug xwb mas khees zog hos yog mus tuab ntws li kuv cov brothers mas ntshe kawg ua mob li lawm os hehehehe.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Nraug Cuam August 15th 2014, 3:12 am

Tubzoonraug wrote:Hai txog bua teb ma, nyob rau Roob Kub Twm thaum ub kuv nyob ma muaj kawg nkau li os.  Tsi tag tso dev caum li mus yos puag tom tej hav zoov xwb yeej nya tua tau bua lawm os.

Ho yog tsev dev caum nos kuv tua tau ib tug lawm thiab.  Bua teb qus no noj qab kua kawg nkau li os.
Hai txog thaum lub caij bua tshov ma tsi zoo nooj li lawm vim tus taws ma tsws phem heev ho tus maum ma tswv quav qaib dub kawg nkau yeej tsi zoo muab hau ua kua noj li lawm, vim cov nqaij yeej tsws thawm tag li hov. Xyov nej pua tau noj cov kuv hai nov?

Bro, hais txog cov npau teb lub caij sib tshov ntawv mas yeej muaj ntsis tsw ntxhiab li koj hais mas, tab sis yog yus muab kiag qhov tsw ntawv hlais tawm lawm no kuj noj nyog thiab mas bro.
avatar
Guest
Guest


Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Guest August 24th 2014, 7:46 am

2 Tug Brother, hai txog bua teb qus sib tshov ma kuv twb tuas tau lo noj lawm, tus maum bua ma tswv quav qab dub kawg nkau tsi zoo noj li yog muab cov nqai lo ua nqaij qhuav lam mam li muab lo cia ma kuj noj tau tsws lo kuj huj sim,

Yog muab hau ua kuas xyaws zaub ma yeej tsws quav qaib dub tiag li hov 2 tug.  Yog paub hai tias buas sib tshovlawm ma txhob mus tua li lawm o. Tsi zoo noj li tsws phem kawg nkau li os.


avatar
Guest
Guest


Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Guest August 31st 2014, 8:01 am

Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Nraug Cuam September 2nd 2014, 1:17 am

Oh bro, cas lawv yuav nquab tau muaj ceem ua luaj, zoo li txais zaum 1 nta nkaus xwb tsis kav ncaj kawg thiab yuam, hauv daim clip 2 mas nquab cas yuav mus coob tshaj plaws li thiab lauj, ya cuag kab npauj xwb, puas yog los noj cov txiv Paj Noob Hli ntawv ne? tua tau ntxim lom zem tas tas kiag li. Cov phom ntawv los tua ncaj kawg li thiab, tab sis zoo li nrov tsis muaj ceem pes tsawg xwb.
avatar
Guest
Guest


Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Guest September 5th 2014, 11:49 pm

Yog lawm os kwv Nraug Cuam, hai txog txai noog thiab yos hav zoov ma cov neeg nov lawv professional heev li os. Thiab lawv muaj nyiaj ces lawv siv cov phom zoo heev li os.

Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Nraug Cuam September 15th 2014, 8:11 pm

Ua tsaug koj qhov short clip os bro. Ntxim yuav lom zem kawg li os yom.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Davdub September 16th 2014, 12:16 am

Bro, lom zem thiab ma vim kuv thiab poj niam wb 2 leeg xwb ces tsav tsheb tau kev es pom na ntawm kev mam li tuas xwb. Cov nas nov ma khiav hla kev tag mus li xwb os. Kuv kuj tua tau 2 tug thiab ma tab si kuv tsi yees duab vim tsi xav pub lawv pom na.. haaaaaaa ho kuv siv lub sub dib na no zoo li tsi muaj nas tuaj li tej zaum ma cov na txho nov lawv tsi paub txog lub suab nas nov li os. Cov nas nyob rau Minnesota ma thiaj li dib tuaj vim cov nyob rau pem ma zoo ib yam li cov nyob rau Laos ne.

Lam yees me me duab rau neb daib kuv xwb os brother.

Sponsored content


Suab Nas Txhos California quaj Empty Re: Suab Nas Txhos California quaj

Post by Sponsored content

  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is April 26th 2024, 4:31 am