Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters

    Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov

    Tubzoonraug
    Tubzoonraug


    Registration date : 2009-12-15

    Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov - Page 2 Empty Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov

    Post by Tubzoonraug July 3rd 2014, 3:22 pm

    First topic message reminder :

    nej nia kiag ntawm daim duab nej thiaj li pom duab nawb!



    Hmoob aw, txog caij Hmoob sawv los ua ke  lawm os, Saib cov Twm nov lo ua Hmoob lub neej os?
    avatar
    Guest
    Guest


    Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov - Page 2 Empty Re: Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov

    Post by Guest September 6th 2014, 9:25 pm

    Yog lawm ma kwv nraug Cuam, tej lus peb tham pem nov ma yog sau lo fun xwb os e peb lam sau kom txhob laj laj nyob xwb es tej yam sau tsi raug lus lo tsi txhob xav li ca os.
    Dej Cawm Siav
    Dej Cawm Siav


    Registration date : 2014-08-29

    Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov - Page 2 Empty Re: Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov

    Post by Dej Cawm Siav September 7th 2014, 4:50 am

    Yog mas TubHmoob, ua tsaug ntau os.
    avatar
    Guest
    Guest


    Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov - Page 2 Empty Re: Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov

    Post by Guest September 21st 2014, 12:28 pm

    Tsi ua li ca os, Kuv pom lawv cov duab nov ma kuv kawm tau ntau yam lo ntawm cov Twm nov, muab piv rau 3 cov hmoob nov ma  yeej zoo li ib pab nyuaj pab twm coob2 lo thaum muaj tsov tom ib tug lawm ma tsi muaj kev sib pab li. Tsi tag li lo yuav tau sibpab yog muaj tsov tom ib tug lawm lo tag drog cov twm los cawm tus raug tswv tom kom tsov tuag mus xwb ma yuav yog qhov zoo dua os.
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov - Page 2 Empty Re: Hmoob yuav tau koom siab li cov Twm nov

    Post by Davdub November 2nd 2014, 1:41 pm