Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+4
nkaujhnubqub
Tubzoonraug
Nraug Cuam
Davdub
8 posters
  • Post new topic
  • Reply to topic

Npau Suav

avatar
kate2
Guest


Npau Suav - Page 4 Empty Npau Suav

Post by kate2 July 9th 2013, 4:56 pm

First topic message reminder :

Vim li cas kuv thiaj li ib sib npau suav txog kuv tus txiv tus qub hluas nkauj xwb? Kuv tsis paub vim hais tias, tus qub hluas nkauj nos, nws yeej tsis tau ploj los yog xiam.

Puam muab leej tws piav tau tus npau suav nos txhais tau li cas tiag?
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv July 24th 2015, 1:36 am

Hahaha kheev lam muaj li ko mas yom...seb pem ko koj puas muaj tej qub pob kws lwj na bro, yog muaj mas xoom xaim thiab nawj? hehehe
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub July 24th 2015, 10:45 am

Ok, koj piav hai tias koj bau suav pom koj tus txiv tus hlua nkauj tag li, es koj xav hnug hai tias seb sawvdaws pua paub saib seb nws tus hlua nkauj tuag lawm lo tseem muaj sia?

raws li kuv qi muag soj ntsuam ma tsi pom dab tsi li thiab tsi tag li kuv xav hai tias nws tsi tau tuag nws tseem muaj sia nyob. qhov koj pheej bau suav pom nws ma vim koj pom dua nws lawm thiab koj pom koj tus txiv nkawv ua ke thiab tau ua tej yam koj pom nkawv lawm ces koj thiaj li ua bau suav pom tag mus li.

Qhov koj ua bau suav pom tag mus li ces tus poj niam ntawd muaj muaj teeb meem ntawm nws lub neej li nawb. E koj thiaj li pheej ua bau suav pom nws tag li xwb. Qhov kuv xav ntawm kuv tus kheej ce yog li xwb os.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam July 27th 2015, 3:53 am

Thov Khawv wrote:Hahaha kheev lam muaj li ko mas yom...seb pem ko koj puas muaj tej qub pob kws lwj na bro, yog muaj mas xoom xaim thiab nawj? hehehe

Haha bro kuv tsis muaj li os, tab sis cov tim teeb liab na hahahahaha
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub July 27th 2015, 10:21 pm

kev bau suav ces muaj tej zaum kuj yog tej zaum kuj tsi yog es tsi txhob muab lo xav ua rau yus ntshai ces yuav ua rau yus lub siab me lawm thaum nov yuav ua rau yus muaj mob thiab nawb. Kuv bau suav phem thaum twg kuv twb tsi quav ntsej li ces nws tag lawm xwb.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv July 28th 2015, 7:59 am

Nraug Cuam wrote:

Haha bro kuv tsis muaj li os, tab sis cov tim teeb liab na hahahahaha

Cov tim teeb liab seb koj puas muab koj daim npav ATM rau FBI ceev xwb lauv, yog koj muab rau nws ceev lawm ces kawg pawv nawj bro.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub July 28th 2015, 10:25 pm

Haaa, yog nej muab daim ATM rau FBI siv ces kawg yuav tshuav nqi ntau ntag nawb.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv July 29th 2015, 2:52 am

HAHAHA...tej zaum nawb. Kuv mas tsis muab li ntag laiv.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam July 29th 2015, 8:38 pm

Haha kuv niag FBI ces twb tsis paub siv daim niag ATM card li os nkawv kuv mas tau zoo tas tas hahaha.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub July 29th 2015, 8:46 pm

Kwv Nraug Cuam, yog FBI tsi paub siv ATM ce zoo heev li ma. Kuv niag pog lau ma siv ATM xwb ma muaj tsawg kis tos koj pom ces checking twb O lawm lawm os. Yog nyob tim nej ma ntshe yuav tau 2 tug FBI lawm pob, tim USA nov ce ib tug xwb twb coob dhau lawm.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam July 29th 2015, 9:17 pm

Hahaha kuv niag mas ho tsis paub siv, yuav rho 1 kips xwb los kawg tos kuv thiaj mus rho tau hahahaha.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub July 29th 2015, 9:54 pm

Zoo ntau ma brother, cov niam tsev ua nws yuav ua ib yam dab tsi es yuav lo hnug tus txiv tsev ua ntej seb pua ntxim yuav ua tau tso luag mam li ua lo yog mam li siv nyiaj ma tus ntawd yeej yog zoo niam tsev kawg. Cov niam tsev ua tos koj pom xwb nws tej closet ma ris tsho puav nkau yeej tsi pub yus paub li nws mus shopping lo yus tsi paub tos pom ces nyiaj twb tsi muaj lawm xwb ma dhuav kawg nkau li nawb bro.

Txawm tus txiv neej coj li ntawd lo ntshe yuav tsi sib raug zoo li thiab os. Yog tau tus tsi paub siv nyiaj li koj tus FBI ma zoo heev lawm os.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam July 29th 2015, 10:16 pm

Hahaha yog li koj hais kawg mas bro.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv July 30th 2015, 3:41 am

Ob tug brothers, kuv niag FBI los tsis paub rho nyiaj thiab, kuv yeej qhia nws ntau zaus lawm nws tsis nco vim nws tsis paub ntawv Nplog ces kuv rho kuv xwb. Qhov kuv xav qhia kom nws txawj rho mas vim qee zaus yus tsis nyob lawm nws thiaj rho tau coj los them mi nyuam nqi kawm ntawv, yuav tshuaj noj lau tej no. Tab sis nyiaj hli tsawg tsawg ces twb tsis txaus coj yuav ib pluag rau yus tus mi noob xais noj li. Kuv niag FBI mas nws ho yog hom poj niam nplaum tsawv ces nws txawj txuag nyiaj dua kuv. 
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav July 30th 2015, 4:56 pm

Cov brothers hai txog qhov muaj nyiaj mad - yeej yog txawj khwv thiab txawj txuag thiaj muaj nyiaj.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub July 30th 2015, 6:28 pm

Kwv Thov Khawv thiab kwv Jesqav

Kwv Thov khawv, yog FBI tsi paub siv nyiaj ces zoo xwb ma. Ib qhov ma yog li koj cov lus, yog nws tsi paub rho nyiaj lo siv ces thaum yus ho mus kev deb lawm e nws ho tsi tau nyiaj lo them nqi li koj hai kawg. Kuv niag pog ma tsi tau kawm ntawv tab si nws yeej paub ntawv, thiab  nws yeej paub siv nyiaj  ATM thiab credit card nawb.  Nws tsi tau kawm ntawv tiam si ntawv lo kuj nyeej tau fill tau tej farm  thiab paub mus hauv internet tag zog thiab hov. Nws muaj nws ib lub laptop laiv, nws  search  khoom  lo yog records  thiab thiaj Dr kho mob lo yog  chaws kuaj mob lo nws paub mus hauv online es mus look for the clinic address  thiab hov.

Peb cov tuaj rau USA nov ces cov tsi tau kawm ntawv yeej coob tab si ib cov tsi tau kawm ntawv lo yeej paub ntawv siv tau rau nws tus kheej thaib pab tau rau cov tsi paub thiab ma brother.

Kwv Jesqav, neej muaj nyiaj yeej qia xiav thiab yeej tsi hlub neeg ma nws thiaj li muaj nyiaj nawb. kuv ntiag tug ces kuv siab dawb heev kuv pheej pab tag zog rau kuv cov niag xeeb ntxwv coob leej ces kuv thiaj li tsi muaj nyiaj.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv July 31st 2015, 1:12 am

Yog mas bro davdub...


Awm bro Jesqav yeej yog li koj hais thiab mas, txawm li cas los yus xyuas qhov kom tsim nyog xwb. 
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub July 31st 2015, 10:31 pm

Yog ma 2 tub brother, tej kev npau suav no ma tej zaum kuj tseeb tej zaum kuj tsi tseeb thiab os.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam August 10th 2015, 5:07 am

Xyov cas hmo tag no kuv lam ua 1 zaj npau hmoob txawv txawv, hlob luaj no kuj tsis tau ua npau hmoob zoo li no 1 zaug thiab laiv kuv na. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad khoom tso mam tuaj piav ov.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub August 11th 2015, 9:58 pm

Brother, tej bau sauv nov ma some time kuj bau suav txawv kawg li tiag. Tiam si txawv lo txhob muab ua chaws ntshai os. Kuv lo yeej ua ntau yam lawm thiab lo kuv tsi muab lo vib cai ua chaws ntshai thiab.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav August 11th 2015, 10:42 pm

Nag mo kuv ua bau suav lawv tso dab tuaj tom kuv no. Ca tuaj tib tug maum dab phem2 ntsej muag tuaj tiag - kuv txawm xav zoj tam tseem sim muab nyuag poj dab no hem kiag thiab seb ce kuv txawm qe nkau qhov muag ce txawm muab niag poj dab ntawv mo xyuam ntag no.Hahaha muab niag poj dab teem nkau pem hauv pau ntoo ntag tib pliag zoj niag poj dab ntawv thov2 kuv ce kuv mam qhib qhov muag ce mam muab niag poj dab ntawv tso mus lawm, haha bau suav txau luag kawg li os.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub August 12th 2015, 7:19 pm

Brother, koj zaj bau suav ntawd ma haib kawg, yog yuav muab nws vib cai koj txoj kev bau suav ces yog yog tus yeej tej yam luag hai tsi zoo rau koj lo koj hai xwb luag twb swb koj thiab tshai koj lawm os.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav August 12th 2015, 8:06 pm

Haha brother yog muab vib cai no yuav yog li koj hai ko thiab ov.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam August 12th 2015, 8:49 pm

Jesqav wrote:Nag mo kuv ua bau suav lawv tso dab tuaj tom kuv no. Ca tuaj tib tug maum dab phem2 ntsej muag tuaj tiag - kuv txawm xav zoj tam tseem sim muab nyuag poj dab no hem kiag thiab seb ce kuv txawm qe nkau qhov muag ce txawm muab niag poj dab ntawv mo xyuam ntag no.Hahaha muab niag poj dab teem nkau pem hauv pau ntoo ntag tib pliag zoj niag poj dab ntawv thov2 kuv ce kuv mam qhib qhov muag ce mam muab niag poj dab ntawv tso mus lawm, haha bau suav txau luag kawg li os.

Haha koj zaj npau hmoob no mas tsis dog dig kiag nawb, tseem cav muaj kas muab poj dab ntawv teem nkaus pem hauv paus ntoo thiab yom haib tas tas. 
Bro qee zaus mas yus ua npau suav mas yus keej tes taw thiab muaj txuj ci heev, hos qee zaus mas sim neej no tais caus & da luj luam mus tsis taus kev hlo li no tiag hehehe.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav August 12th 2015, 9:04 pm

Hahaha yog kawg mad, brother Nraugcuam.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam August 12th 2015, 9:22 pm

Nraug Cuam wrote:Xyov cas hmo tag no kuv lam ua 1 zaj npau hmoob txawv txawv, hlob luaj no kuj tsis tau ua npau hmoob zoo li no 1 zaug thiab laiv kuv na. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad khoom tso mam tuaj piav ov.

Kuv ua npau suav tias kuv pw txog 1 tag hmo ces zoo li kuv txawm dim zis tsawv, kuv thiaj sawv mus tso zis nraum zoov, kuv tseem tab tom sawv ntsug tso zis no cas kuv saib hauv kuv ko taw no ua cas cia li muaj dej txhawv yaws hauv tuaj, kuv saib mus saib los no ua cia dej txhawv ntau zus ntau zus tuaj ces txawm tauv loo ua 1 lub pas dej loj nyab tag thaj chaw kuv nyob ntawv, muab kuv nyab tob zus tob zus, kuv saib tom ntej no ua cas ho pom kuv niam & kuv txiv nkawv ua ua luam dej zoo li poob dej tov thiab, kuv ua luam dej npaum cas los tawm tsis tau dej muab peb tshoob mus zus 6 puag nram ub li lawm, kuv ntsia haum 1 lub tsag no ho pom kuv tus wife zaum tib pob qw qw sauv tuaj tias yog kuv niam 3 tau ua txhaum Dab Zaj lawm es lawv yuav muab peb ua kom poob dej tuag tag pauj. Kuv ntshai heev kuv mloog seb kuv txoj sia yuav tu thaum twg xwb no, ua cas 1 pliag zoj kuv txawm cia li tuag mus tshwm zaum Nyuj Vab Teem lawm ntag no, kuv saib mas neeg sawv ua tsheej kab line npaj tos yawm Nyuj Vab sign tso yuav rawm mus thawj thiab no, kuv ntsia ntawm 1 sab no ua ciav kuv niag pog txawm siv sawv ntawv lawm thiab, muaj 2 tug neeg ua wb ntej tseem hlawv 2 tug xyab 6 hauv 2 lub khob kub tsis tau tag ces yawm Nyuj Vab tsis tau kam 2 yawm ntawv mus, yawm Nyuj Vab hais 6 wb tias neb txav tom ntej thiab zaum tos 1 pliag tso mam txog neb thib, ces kuv txawm hais thov yawm Nyuj Vab tias thov koj xa kuv mus thawj thiab kom lwm tiam kuv yug los ua neeg muaj muaj nyiaj & zoo zoo nraug xwb ces kuv zoo siab heev lawm. Kuv hais li tag xwb ces kuv tus kid txawj tsa kom kuv sawv ua nws luag mus tso zis no ces kuv cia li tsim los lawm xwb tiag.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub August 12th 2015, 9:53 pm

Brother, koj zaj kub nyhiab nov kuj surprise kawg li thiab tiag, raws kuv xav ma koj yuav tau mus nrog lawv hau dej hau cawv muaj neeg ua party lo yog muaj ib yam loj yuav tau nrog luag hau dej cawv xwb. Muab hai qhov li kuv xav xwb, hai txog dej nyab li ntawd ces yeej yog yuav tau mus tej txheeb ze kev txom nyem xwb ma bro.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam August 12th 2015, 9:57 pm

Haha tej zaum nyaj yuav yog li koj hais xwb ne? los xyov yog saib yawg Nplaum lawv ua movie tag ces thiaj ua npau hmoob li ntawv xwb, nyaj tsis muaj dab tsi ne?
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub August 13th 2015, 3:36 pm

Yav tag lo kuv ua bau Hmoob kuv mus ze rau ntawm ib lub ntug pa dej ce lub pa dej cia li nta ntua loj zu tuaj nyab yuav luag tau kuv kuv khiav dhau plaws lawm, kuv tsim lo kuv cav poob siab tsawv, tsi ntev hnub kuv muaj cov neeg ntxheeb ze tag sim neej ces kuv tau mus ua hau qhua, tej kuv ua bau suav mus txog ib lub hav zoov ce ua kwj ha, ua li ca tej ntoo pem tej luag luag roob zoo li daim teb tab si yog lub roob ces kuv nyob nram kwj ha, ces cua daj cua dub lo ma ntoo dam pem roob lo ce ntoo vau cuag ca lo thiab laug puag saum roob lo ces kuv khaum zoo kawg yuav luag raug kuv.

kuv nyob rau hauv kwj ha ho 2 sab roob ntoo yeej vau lo li ntawd ntev loos kuv mloog tsi raug kuv ces kuv mloog ntev tsawv tsi hnov ntoo vau lo lawm kuv li sawv lo.

Tsi ntev li ntaws ces kuv tej neeg txheeb ze txawm tso lub moos rau kuv ib ob leeg ntag nawb.

Ho, thaum GVP yuav tag sim neej kuv yeej ua bau suav pom nws yas cov helicopter yas hla kuv tau hauv ces txawm mus poob tsi deb ntawm kuv thiab ces lawv hai tias, yog GVP no. Kuv tsim lo kuv yeej tsi xav dab tsi tab si tau ib week xwb ces GVP kuj tau tso sawv daws tseg lawm thiab.

Muaj ntau kawg ma cia piav me me li nov tso.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav August 13th 2015, 4:13 pm

Brother Davdub, yog li mad koj kuj ua bau suav leej heev li.
Davdub
Davdub
member
member


Registration date : 2009-12-19

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Davdub August 13th 2015, 9:01 pm

Kuv ua bau suav leej kawg li ma brother Jeqav, Yav tag lo kuv ua bau suav kuv tus txiv hlob peb caij ib lub tsheb, lo txog ib tog kev lub tsheb cia li rov quav nri ces ho pom kiag kuv poj niam tus txiv hlob thiab nws tus poj niam ces txawm cia li pom kiag ib tug kwj ha yog ib tug dej ntag tab si nqhuab tag lawm es pob zeb dug dam xwb.

Tau ob 3 hli xwb ce tus niam hlob tau tag sim neej ces kuv poj niam wb tau ua ntxhai vau mus ntau yoov.

Ho kuv ho ua bau suav pom ib tug xeeb ntxwb tsav ib lub tsheb tractor laij ib plag toj nce toj kawg nkau, nws tshav lub tsheb laij av ntawd laim sab roob liab ploog nce toj qee nto plaws puag saum roob ntxhab heev, kuv bau suav li ntawd pom ces tau ib hli xwb yawg poj niam cia li tuag lawm thiab. Tab si lawv yog neeg ntseeg Jesus lawm.

Bro, yav tag lo ces yog ua bau suav txau ntshai ces yeej yog yuav tau mus ua hauv qhua xwb.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam August 14th 2015, 3:14 am

Feem ntau kuv ua npau suav pom dav dhau ya, dav hlau poob ces yeej yog yuav muaj neeg tuag li koj hais xwb thiab mas bro.


Kuv zaj npau hmoob sauv nyaj yog qhov teeb meem me me uas kuv ntsib hnub hmos ntawv xwb ne. Hnub hmos kuv work tog tsaus ntuj ces hnub ntawv los los nag kuv caij kuv lub niag motor lwj lwm tuaj mus work no, thaum kuv sawv kev nram tsev tuaj nws yeej nrov phem tsawv lawm, leej tawm tsis zoo pes tsawg kuv caij tuaj 1 pliag zoj mam khiav tus. Kuv work txog 8 moo tsaus ntuj kuv txawm sawv kev los tsev no ua cas kuv tiv ncav npaum cas los tsis tau li, kuv ua siab hu xov tooj 6 poj niam kom tuaj tos, tab sis kuv hu npaum cas los hu tsis tau li thiab hu 6 tus number twg los nws muab tua tag, ntuj los nag loj tsawv kuv ua zaj twg los tsis tau, kuv ua siab zaum caws pob vos kov com lawm xwb, kuv tos txog 9pm nkaus poj niam saib dhau moo ntev lawm tsis pom kuv los tsev nws mam qhib xov tooj mam hu tau kuv ces kuv mam li kom nws tuaj tos mus tsev lawm  Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv August 14th 2015, 7:44 am

Nraug Cuam wrote:

Kuv ua npau suav tias kuv pw txog 1 tag hmo ces zoo li kuv txawm dim zis tsawv, kuv thiaj sawv mus tso zis nraum zoov, kuv tseem tab tom sawv ntsug tso zis no cas kuv saib hauv kuv ko taw no ua cas cia li muaj dej txhawv yaws hauv tuaj, kuv saib mus saib los no ua cia dej txhawv ntau zus ntau zus tuaj ces txawm tauv loo ua 1 lub pas dej loj nyab tag thaj chaw kuv nyob ntawv, muab kuv nyab tob zus tob zus, kuv saib tom ntej no ua cas ho pom kuv niam & kuv txiv nkawv ua ua luam dej zoo li poob dej tov thiab, kuv ua luam dej npaum cas los tawm tsis tau dej muab peb tshoob mus zus 6 puag nram ub li lawm, kuv ntsia haum 1 lub tsag no ho pom kuv tus wife zaum tib pob qw qw sauv tuaj tias yog kuv niam 3 tau ua txhaum Dab Zaj lawm es lawv yuav muab peb ua kom poob dej tuag tag pauj. Kuv ntshai heev kuv mloog seb kuv txoj sia yuav tu thaum twg xwb no, ua cas 1 pliag zoj kuv txawm cia li tuag mus tshwm zaum Nyuj Vab Teem lawm ntag no, kuv saib mas neeg sawv ua tsheej kab line npaj tos yawm Nyuj Vab sign tso yuav rawm mus thawj thiab no, kuv ntsia ntawm 1 sab no ua ciav kuv niag pog txawm siv sawv ntawv lawm thiab, muaj 2 tug neeg ua wb ntej tseem hlawv 2 tug xyab 6 hauv 2 lub khob kub tsis tau tag ces yawm Nyuj Vab tsis tau kam 2 yawm ntawv mus, yawm Nyuj Vab hais 6 wb tias neb txav tom ntej thiab zaum tos 1 pliag tso mam txog neb thib, ces kuv txawm hais thov yawm Nyuj Vab tias thov koj xa kuv mus thawj thiab kom lwm tiam kuv yug los ua neeg muaj muaj nyiaj & zoo zoo nraug xwb ces kuv zoo siab heev lawm. Kuv hais li tag xwb ces kuv tus kid txawj tsa kom kuv sawv ua nws luag mus tso zis no ces kuv cia li tsim los lawm xwb tiag.


Koj zaj npau suav no thwj kiag Koos Loos lawv zaj muv vim i ntag yom.  Kev npau suav ces nyob ntawm nws xav npau li cas cia li npau lawm xwb, tam sim no kiag kuv npau suav tsis leej li lawm. Lawv hais tias npau suav noj txiv qaub no yog yuav tshaib plab, kuv npau suav noj txiv qaub tas hmo los txhua hnub yeej tsis hnov tshaib plab li, tshaib thaum twg ces kib qe tsuag tsuag do xab eo rau ntxuag mov xwb.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv August 14th 2015, 7:47 am

Nraug Cuam wrote:Feem ntau kuv ua npau suav pom dav dhau ya, dav hlau poob ces yeej yog yuav muaj neeg tuag li koj hais xwb thiab mas bro.


Kuv zaj npau hmoob sauv nyaj yog qhov teeb meem me me uas kuv ntsib hnub hmos ntawv xwb ne. Hnub hmos kuv work tog tsaus ntuj ces hnub ntawv los los nag kuv caij kuv lub niag motor lwj lwm tuaj mus work no, thaum kuv sawv kev nram tsev tuaj nws yeej nrov phem tsawv lawm, leej tawm tsis zoo pes tsawg kuv caij tuaj 1 pliag zoj mam khiav tus. Kuv work txog 8 moo tsaus ntuj kuv txawm sawv kev los tsev no ua cas kuv tiv ncav npaum cas los tsis tau li, kuv ua siab hu xov tooj 6 poj niam kom tuaj tos, tab sis kuv hu npaum cas los hu tsis tau li thiab hu 6 tus number twg los nws muab tua tag, ntuj los nag loj tsawv kuv ua zaj twg los tsis tau, kuv ua siab zaum caws pob vos kov com lawm xwb, kuv tos txog 9pm nkaus poj niam saib dhau moo ntev lawm tsis pom kuv los tsev nws mam qhib xov tooj mam hu tau kuv ces kuv mam li kom nws tuaj tos mus tsev lawm  Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing


Hhahaha...lav tsis tau thiab nawj yom. Kuv li tsheb hom kheev tuag kawg thiab os bro yog ntub nag nas. Muab ib zaug kuv caij kuv lub niag tsheb suav tuag tuag aws mus work tom Vieng, kuv maub tom Vieng los tsev thiab ntag, los txog tom kev huam thias cia li tuag li lawm ncaj qhov tsis muaj lab kho li thiab mas kuv tau cab los li ntawm 3km mam muaj zos thiab muaj lab kho tsheb. Sab tiag tiag li mus txog tsev mas poj niam tshob tas tas li tias mus nrog mej cab pw lawm xwb no.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam August 16th 2015, 6:59 pm

Hahaha yog kawg bro Thov Khawv.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam September 13th 2015, 9:55 pm

Cas nag hmo kuv lam ua 1 zaj npau suav tias kuv muaj 1 tug txheeb ze mob mob yuav tuag li, nws poj niam txawm kom kuv zov nws nws tso nws poj niam mus nrhiav tsheb tuaj thauj mus hoo maum no, kuv txawm muab tus kwv tij ntawv puag li puag tus me nyuam mos ab 6 ntawm xub ntiag, kuv ntsia nws mas nws txoj sia yau zuj zus yuav tuag tiag tiag li lawm ntag no, nws poj niam mas cas yuav mus nrhiav tsheb ntev tshaj plaws tsis txawj rov los li thiab no, kuv txawm tsa hau ntsia puag tim 1 txoj ke no ua cia pom 1 lub tsheb Tuk-Tuk tseem taug taug 1 txoj kev nkhaus lem nqis hav zoo li tus S pom nws poj niam tseem nqis dua puag nram kwj ha mus lav lub tsheb ntawv kev tso yuav kom lub tsheb Tuk-Tuk ntawv los thauj nws tus txiv mus hoo maum, kuv saib saib kuv txawm tias ntuj aw ntev npaum no es tus mob twb yuav tuag es niag poj niam ntawv tseem txog tiv xwb tseem yuav mus lav tsheb kev mam hais kom tsheb rov los thauj mus hoo maum xwb ces nws kawg siav tu ua ntej li lawm os, kuv txawm tias tsis khws lauj yog tos tsheb los txog mam thauj mus hoo maum ces nws kawg tuag ua ntej lawm, ntshe yuav tau nrhiav tswv 8 pab ua ntej tso lauj no ces kuv txawm cia li tsim los lawm hahahahahaha.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv September 15th 2015, 5:46 am

Bro koj zaj npau suav no ua rau kuv twb npau taws rau niag poj niam ntawd lawm, kuv twb hom kheev pom tej tus poj niam ua li ko lawm mas ntxim npau taws kawg. Qee zaus yus txib poj niam mus ua tej yam dab tsi es yus twb cia cia siab tias yuav tiav log, thaum kawg tseem ua rau yus npau taws xwb.
Hais txog koj zaj npau suav no mas tej zaum yog tus kwv tij ntawd muaj mob ces yuav zoo, hos yog nws muaj teeb meem kev nyuaj siab ces yog teeb meem yuav tag, yuav muaj kev tshav ntuj tuaj, raws li kuv ua saub thas nais os hehehe.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Nraug Cuam September 15th 2015, 6:09 am

Haha los koj twb ntsib lub maib li no lawm thiab los bro? hehehe Tej zaum lauj bro, thov kom zoo li koj hais xwb tiag.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Tubzoonraug September 15th 2015, 11:29 am

Brother, koj zaj kub nyhiab nov yeej zoo kawg thiab tiag,  raws kuv muab vib cai lo ces koj yeej yuav tau mus pab leej twg thiab nawb.  Qhov pab nov ma yuav tsi  yog mob lawm tab si koj yuav tau mus pab lawv ib yam kev hlub thiab xwb lo yog kev  noj tshoob kos thiab xwb.  Bau suav ma  yeej yog li ntawd xwb tiag, nws tsi meej tsi pem li ntag hov tab si ma muaj tej zaum kuj leej heev tej zaum ma kuj tsi muaj dab tsi li thiab.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv September 16th 2015, 9:35 am

Nraug Cuam wrote:Haha los koj twb ntsib lub maib li no lawm thiab los bro? hehehe   Tej zaum lauj bro, thov kom zoo li koj hais xwb tiag.


AWs, kuv ntsib li ko los lawm thiab bro, hehehe.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Thov Khawv September 16th 2015, 9:38 am

Tij Davdub, tej zaum yeej yog li koj txhais ntawm ko kawg. Xuaj ntau mas npau suav phem ces tau zoo, npau suav zoo ces tau phem. Vim cov laus hais tias hauv yeeb ceeb tej niag quav hlau quav tooj ces yog nyiaj thiab kub saum yaj ceeb, hos yog nyiaj thiab kub hauv nruab yeeb ces yog kab mob kev nkeeg saum yaj ceeb no, yog li ntawd kev npau suav thiaj hloov rov qab li ntawd no tiag, tab mas xyov puas yog.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Tubzoonraug September 16th 2015, 4:40 pm

Kwv Thov Khawv,  tej kev bau suav nov ma muaj tej zaum kuj yog xuam ntau ma yeej tsi yog thiab. Yog yus bau suav tag es yus pheej nco ntsoov xav tag mus li thiab nco mus ntev2 ces yeej tseeb  ntau ho yog bau suav tag ces tsim lo ho tsi nco lawm ces  cov nov nws tsi tseem ceeb thiab os.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav September 16th 2015, 5:45 pm

Cov brothers,

kuv twb kawm ntawv tiav tau 4-5 xyoo no lawm.

Muaj tej lub caij kuv tseem ua bau suav mus kawm ntawv high school - college thiab - tab sis pheej sawv lig mus tsi ncav sij hawm li mad nyuab2 kuv siab kawg li.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Tubzoonraug September 16th 2015, 6:03 pm

Haaaa, brother, qhov koj ua bau suav mus kawm ntawv tag li ma vim koj yeej rau siab heev yav tag  thiab koj yeej tsi  absent kiag li os ces  koj yeej ntshai2  ib ntsi late class lawm ces koj thiaj li rov ua bau suav pom tej qub memory xwb.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav September 16th 2015, 6:35 pm

haha yog mad brother.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Tubzoonraug September 17th 2015, 11:47 am

Saib Seb,  bau suav li nov tag es ho muaj dab tsi tshwm sim to qab? yog tsi muaj dab tsi ntsiag tos ces  yeej tsi muaj qhov tseeb kiag li os.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Jesqav September 17th 2015, 4:07 pm

Brother Tubzoonraug, bau suav mad tej thaum yeej leej thiab nawb tej thaum ce ua tag ce tag lawm xwb os.
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by koobpovtxuj September 17th 2015, 7:54 pm

xyoo 2004 kuv ua 1 zaj npau suav tias kuv mus deev 1 tug me nyuam hluas nkauj tseem me heev teg nkag nplho rau ua nwg nws mas nim quaj los quaj ntsaj qaws lawm xwb.Tag kig kaj ntug kuv mus tom ntug teb kuv pom 1 tug nyuag me nyuam noog kuv xuas 22 xa tib phom teg noog lub ntxws twv tu nrho noog poob tug niag ya lis los rau hauv av.noog mas quaj tsheej zag cuag dab tsi.
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by koobpovtxuj September 17th 2015, 8:12 pm

Kuv ho ua 1 zag npau suav tias kuv mus ntsib 1 tug hluas nkauj suav tom ntug hiav txwv.Tus hluas nkauj suav hais rau kuv tias koj yuav tau mus pees npuab qhov quav sai no.Kuv teb tias pees npuab qhov quav yog mus ua dab tsi tiag?Nws tias txog caij txog nyoog ces koj yeej paub xwb mas.Tau 1 hlis tom qab kuam neeb vaj wb mus yos tua mos lwj.Kuv nyuam qhuav mus zaum ntua xwb kuv pom mos lwj los deb tsawv yog tsis tua ces yuav dhau tiag ces kuv lam tua teg rau kuj raug sab tsawv tab sis mos lwj tsis tuag ces kuam neeb cia li khiav ceev ceev mus khawm nkaus mos lwj caj dab.Mos lwj thiab kuam neeb nkawd sib pus khiav ces kuv pheej caum nkawd.Kuam neeb hais tias tua los mas cas koj tsis tua.Kuv tias koj tsis tso ces kuv tsis zoo tua ne.kuam neeb tso plhuav ces mos lwj tib sas rau tom ntej kuv mam li tib phom lawv qab mus raug mos lwj lub qhov quav.mos lwj ntog tod wb mus saib cas pom raug thawj phom xwb phom uas kuv loos tsis pom raug qhov twg li.wb muab mos lwj phais no mam pom phom tom qab no teg nkag nplho mos lwj lub qhov quav dua ntais hauv plab lawm.Kuv mam xav txog kuv zaj npau suav mas tias koj yuav tau mus pees npuab qhov quav no ces yog yuav tau tua teg nkag nplho mos lwj qhov quav xwb.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Tubzoonraug September 17th 2015, 9:32 pm

Hai txog bau suav ces  muaj caij kuv mam li piav ma,  yeej leej kawg li thiab os tab si ma yus bau suav muaj ntsi ntshai ces yus txawm hai tias pws ntxov bau suav rov ,  noj mov ntau ces  ua bau suav  dhau xwb ces thiaj li ua txoj tsi nraug nyhav xwb tab si   muaj tej zaj ma tsi ntev xwb yeej pom thiab hnov xwv yus tej kwv tij lo yog tej txheeb ze mua cuag   Pog thiab yawg lawm ntag hov.
avatar
Vamntxawg
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Vamntxawg September 17th 2015, 10:31 pm

Tos li cov uas ntseeg church muab npau suav ua qhov tseeb hos muab qhov tseeb ua qhov cuav los neeg yeej ntseeg npau suav thiab ua yogtoog,

Sponsored content


Npau Suav - Page 4 Empty Re: Npau Suav

Post by Sponsored content

  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is April 26th 2024, 2:59 am