Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


2 posters

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Nraug Cuam
    Nraug Cuam
    member
    member


    Registration date : 2011-09-25

    Character Sheet
     :

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Nraug Cuam June 26th 2013, 5:16 am

    Cov Diab Kaum Lauj Dawb no muaj nqi txog 2,000,000Bath.

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Hmong211

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Hmong212

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Hmong213

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Hmong110
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub June 26th 2013, 5:27 am

    Wow, Kwv nraug Cuam kuv tsi tau pom duas cov diab kaum lauj dawb li nov thiab laiv, cov kuv pom ma yeej yog cov txho xwb nyob peb tebchaws ma yeej tsi pom cov dawb, tab si tsi paub luag cov neeg txawj je muab cov noog nov clone  lo si cloning  thiaj li muaj tej tsiaj txawv txawv li nov os.
    Nraug Cuam
    Nraug Cuam
    member
    member


    Registration date : 2011-09-25

    Character Sheet
     :

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Nraug Cuam June 26th 2013, 5:38 am

    Xyov li thiab tiag brother, xyov yog ntuj fab teb lam lawm los cas? kuv yeej tsis tau pom dua li thiab os, hnov luag cav thiab xwb.

    Nquab qus dawb mas kuv pom lawm, xyoo 2009 kuv mus xyuas kuv cov tij laug tom qub zog, lawv coj kuv mus tua nquab ntsuab haus poom no, hnub ntawv kuv pom muaj 1 tug nquab dawb paug ya nrog cov nquab ntsuab ua ke, tab sis tsuas pom ya txij li ntsis ntoos xwb.
    Nraug Cuam
    Nraug Cuam
    member
    member


    Registration date : 2011-09-25

    Character Sheet
     :

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Nraug Cuam June 26th 2013, 5:55 am

    Txawm Diab Kaum Lauj Muaj Nqis npaum cas los pauv tsis tau cov no, heheheheheehehe

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Big_th10

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Big_th11

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Big_th12
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub June 26th 2013, 3:32 pm

    Zoosiab o kwv nraug Cuam,

    Hai txog diab kaum lauj ma tsi muaj cov dawb li o.  Qhov muaj cov dawb ma vim cov Dr. lawv txawj muab cov kab menyuam mus sib tov rau tus mom noog ces nws thiaj muaj cov menyuam noog dawb. 

    Hai txog cov ntxhai ntawm koj ma zoo kawg kiag ma, tab si kuv saib cov duab ma yog lawv kho cov duab lawm e tsi yog tus neeg tiag tiag lawm.
    Nraug Cuam
    Nraug Cuam
    member
    member


    Registration date : 2011-09-25

    Character Sheet
     :

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Nraug Cuam June 27th 2013, 1:24 am

    Tej zaum kuj yuav yog li koj ua tij hais los paub tsis tau, niam no neeg txawj ntse lawm lawv muaj peev xwm pauv tau txhua yam.

    Cov mos ab no ces yog txua li koj ua tij hais lawm xwb os, pom tus neeg kiag mas yus haj tseem poob plig 6 thiab os hehehehehe
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub June 30th 2013, 11:51 pm

    Yog ma Kwv Nraug Cuam,

    Tej noog dawb li ntawd ces yog tib neeg ua kom dawb xwb os. Koj saib tej menyuam dev, luag ua ma zoo li tej menyuam liab tab si yog dev yog hmas, txhua yam yog neeg ua xwb. Tej kooj coob coob lo pua leej yog luag cov neeg secret ua rau ntiaj teb, kab mob txhua yam puav leej yog cov neeg ua riam phom ua tag tib si os, Koj xav paub koj saib nov koj thiaj li paub os.

    https://www.youtube.com/watch?v=prQpG1k9UcY
    Nraug Cuam
    Nraug Cuam
    member
    member


    Registration date : 2011-09-25

    Character Sheet
     :

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Nraug Cuam July 2nd 2013, 1:41 am

    Yog mas bro ziag no neeg txawj ntse heev lawm, muag muaj peev xwm ua tau txhua yam li lawm os.

    Ua tsaug 6 koj kab link.
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub July 4th 2013, 4:28 am

    Tsi ua li ca o Kwv nraug Cuam. Yeej yog li koj hai lo ma neeg yeej txawj jes heev lawm ces luag yuav tig tog twg lo tsi nyuab li lawm os.



    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub July 4th 2013, 4:33 am




    Kwv nraug Cuam, koj saib cov animal ua luag cov dr muab clone ua kom zoo li tus lawv pom
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub July 4th 2013, 4:45 am



     How to put youtube link to post as flash.

    1, copy the youtube video link to paste on the youtube Icon above the  post window as you see here
    2. after you paste the link in
    3. press enter then preview to see how's it look
    4. when you see the youtube will turn as flash player.
    5. when you see the youtube link turn as flash player then press Send.
    Nraug Cuam
    Nraug Cuam
    member
    member


    Registration date : 2011-09-25

    Character Sheet
     :

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Nraug Cuam July 4th 2013, 6:36 pm

    Ua tsaug koj ua tij cov movies, thiab qhia tso movie 6 hauv no os.
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub July 7th 2013, 7:48 am

    Kwv Nraug Cuam

    Tsi ua li ca tej nov yog kev kawm xwb luag tej Dr. luag yeej ua txhua yam kom tshwm sim rau hauv qab ntuj nov. Tej dev koj pom meme li us nas ho zoo li liab ho zoo li hmas tej nov puav leej yog neeg muab cov cell lo sib tov ua kom tau zoo li ntawd xwb.
    Nraug Cuam
    Nraug Cuam
    member
    member


    Registration date : 2011-09-25

    Character Sheet
     :

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Nraug Cuam July 8th 2013, 3:41 am

    Zoo kawg li os tij laug Davdub, luag cov neeg txawj ntse ces luag yeej ua tau txhua yam, ua tau zoo thiab khw heev, yus cov niag ruam no yeej paub tsis txog luag tej tswv 8, tswv 9 ntawv li os.
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Davdub July 8th 2013, 9:43 pm

    Yog lawm ma brother,

    lawv txoj kev kawm nov ma luag siv nyiaj lawm ntau heev thiab tej nom tswv secretly helped them to researched yog li ntawd thaum cov Dr. ua tau ib yam txawv ces tej nom tswv pos cov pej xeem qhov ncauj lawm thiab pog pej xeem cov qhov muag tsi paub paub tos paub ces twb tshem yuav puv ntuj lub qab plab no lawm ma brother. Tej kab mob, xwb li bird flue, mob phem txhua yam puav leej tawm lo ntawm cov neeg scientist nkau nkau xwb os. Mob qoob lo yog, mob qhua dej, qhua taum lo yog, mob kab tuag aws lo yog, nyob rau hauv ntuj lub qab plab nov tsi muaj mob nawb, qhov muaj mob phem ces yog txij li tej tebchaws txawj ua nuclear nov ma neeg ntiaj teb thiaj li tau kab mob es thiaj li tuag heev heev nawb.

    Sponsored content


    Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev Empty Re: Diab Kaum Lauj Dawb Muaj Nqi Heev

    Post by Sponsored content


      Current date/time is March 18th 2024, 11:45 pm