Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


  • Post new topic
  • Reply to topic

Ntxhai ki tau tus kab mob

Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ntxhai ki tau tus kab mob Empty Ntxhai ki tau tus kab mob

Post by Tubzoonraug October 15th 2020, 9:01 pm

Hello, kwv tij phooj ywg Hmoob sawv daws. Nej pua ntshai ib mentsi ki tau tus kab mob covid19 nov thiab? tau 3 hnub nov kuv kuj ntshai kuv tus kheej kawg kiag, vim kuv hnoog thiab mob caj pa me me ce ho kub me me thiab xwb, kuv thiaj li tau mus testing txog Covid19 tab si Dr. tseem tsi tau teb kuv qhov result rau kuv paub.. kuv mus test tau 3 hnub rau hnub nov lawm, tab si tag ki nov, kuv kuj no no li yuav ua baws.. ce kuv kuj noj tshuaj Tylenol rau lawm ce kuv ok.. kuv kuj tsi muaj qhov txog siav, tsi muaj zawv plab, tej ntaws tsi muaj.. I hopefully my test result will be negative.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ntxhai ki tau tus kab mob Empty Re: Ntxhai ki tau tus kab mob

Post by Tubzoonraug October 16th 2020, 5:24 pm

Ib tsoom phooj ywg, kuv mus test tus kab mob 19, qhov result tuaj qhia tau hai tias, kuv kis tau tus kab mob lawm tiag.. yog li nov kuv lo txhawj kawg kiag. vim kuv kuj tsi hnoos tsi ua li ca tab si kuv muaj tus temperature siab heev.. thawj 2 hnub ma kub tsi heev tab si hnub 3 kuv ntsua ma kub txog 1003 ma kuv kuj ntshai kawg.. kuv muab dej lo ntub kuv ib ce tag zog kom tus kub nqi.. thiab kuv noj tshuaj Tylenol rau tag zog xwb.. hnub nov kuv kuj tawm mus siab tshav ntuj thiab khiav kom tawm fws, kuv mloog nws kuv zoo lawm ntau tab si tsi paub rau yav yuav tsau ntuj seb tus kub ho zoo li ca.
  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is April 28th 2024, 4:34 am