Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


  • Post new topic
  • Reply to topic

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

avatar
twbcuab
Guest


Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by twbcuab October 2nd 2020, 12:32 am

Nyob zoo os tub zoo nraug: Tau ntev los no kuv yeej nkag tsis tau tuaj rau hauv Hmoob thoob ntiaj teb Forum no li lawm es thov koj rov tuaj pab rub kuv tes thiab os.
avatar
twbcuab
Guest


Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by twbcuab October 2nd 2020, 12:36 am

Tub zoo nraug:

Kuv tsis nkag siab li lawm ov? Xyov yog kuv ua dab tsis yuam kev lawm es kuv yeej nkag tsis laib tuaj rau tom nej li lawm, Forum hmoob thoob ntiaj teb no yeej tsis kam leeg paub kuv li lawm as?
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Tubzoonraug October 2nd 2020, 4:47 pm

Tij Twj Cuab, lub forum nov muaj muaj kab mob lawm thiab, vim kuv tuaj nkag lo yeej nyuab, tsi tag li nws pheej pop out ib cov niag duab lwm yam tawm tuaj thiab, ce kuv nia qhov twg lo yeej nis tsi ua hauj lwm kiag. e kuv yeej tsi tau xauv li thiab tim si hauv google lawv muaj qhov muab ua li ntawd lawm. Kuv yeej kho ntawm kuv lub computer kawg kom txhob cauv. Kuv thiaj li ncag tau thiab.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Tubzoonraug October 2nd 2020, 4:48 pm

Tim Twm Cuab, yog koj twb nkag tau lo li nov lawm koj yeej yuav tsum nkag tau li qub os. yog koj nia e tsi tau nws tsi tawm lo xwb no ma yog tim koj lub commputer qhov fire fox lawm..
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Tubzoonraug October 2nd 2020, 9:14 pm

Tij Twj Cuab,

Qhov lub forum muaj phaj nyaj nov ma vim yog tsi muaj neeg tuaj lawm ce muaj cov neeg ua lawv tuaj tso advertise rau e thiaj li muaj kab mob lawm tab si ma muaj lo tseem tuaj tau kawg..  e yeej meem tuaj nawb  e koj  nco tsi tau koj  lub npe thiab koj tus passwords lawm pua yog? koj thiaj li nkag lo tsi tau rau hauv nov lawm ne. E koj ua guest tuaj xwb.. Txawm li ca lo tsuav koj nkag tau lo rau hauv nov lawm xwb ma.




Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Tubzoonraug October 3rd 2020, 12:42 pm

Tij Twj cuab,

Kuv lub forum nov muaj ntsi tau kab mob lawm os.. e koj tuaj lo thaum nws popping out no ce do not click just X out ok..
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Tubzoonraug October 4th 2020, 3:20 pm

Tij Twj Cuab, koj pua nyob zoo os? ntawm lub zo kuv nyob nov cov Hmoob muaj ib yim Hmoob lawv tsi qhia xeem, lawv mob covid 19 nov tag tsev neeg lawm hov, vim cov hlua lawv tsi caiv lawv laij laij tau ce lawv lo ki rau tsev neeg mob tag nrho.. Cov hlua ma yuav ok ho cov lau ce tsi lav li lawm nawb.. cov lau ce yog lawv lub cev tsi muaj zog ce kawg yuav pab tsi tau. Tsi paub lawv siv tshuaj dab tsi lo pab lawv lawm xwb.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Tubzoonraug October 14th 2020, 5:01 pm

Tij Twj cuab,

Kuv ce tam sim nov kuv lo nyob ib leeg hau tsev lawm xwb vim cov menyuam mus laij laij ce ua rau kuv muaj ntsi hnoog thiab txia ib ces ce kuv ntshai kuv mus kuaj covid19 lawm, tseem tsi tau paub seb lawv yuav teb li ca. kuv yuav tau nyob kuv ib leeg kom txog rau 10/27/20 nov yog tsi muaj dab tsi tshwm sim ce lawv li tso kuv mus hauj lwm. Nws kuj ua rau kuv ntshai thiab nawb.. tam sim nov ma kuv ok, kuj tsi mob taub hau, tsi ntuav tsi zawv plab.. tsua yog hnoog xwb..
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Tubzoonraug December 4th 2021, 6:46 am

Tij Twj cuab,

ntev tav nov tsi pom koj tuaj lawm e koj pua noj qabnyob zoo thiab os, kuv ce tseem nyob zoo, mag ib teg kab mob `19 lawm tab si kuj zoo lawm, yeej ntshai ib tsam tuag kawg li thiab tiag, tiam si you tsi tiam daim ntawv lo tuag li ntawd ce mob lo kuj zoo lawm. yeej yuav luag tsi dim thiab. zoo siab hai tias kuj zoo lawm os.

Sponsored content


Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug. Empty Re: Kuv poob phem lawm os Tubzoo nraug.

Post by Sponsored content

  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is May 9th 2024, 11:06 am