Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


+8
koobpovtxuj
Vamntxawg
Thov Khawv
Davdub
Dej Cawm Siav
Tubzoonraug
Nraug Cuam
Jesqav
12 posters
  • Post new topic
  • Reply to topic

Nrhiav Qaib - Yug

Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav April 10th 2015, 5:01 pm

First topic message reminder :

Nyob zoo tsoom phooj ywg sawv daws......

Kuv tab tom pheej nrhiav cov "lauv qaib phab mab" thiab "poj qaib phab mab" los yug.....

Yog leej twg muaj laus qaib phab mab....ncaw zoo + zoo nkauj thiab xav muag no.....tso duab tuaj saib lo seb kuv ho pua nyiam...

Kuv tsi tsha khoom mus ncig nrhiav yog li ntawd thiaj tshaj tawm online ua ntej....

Ua tsaug ntau....kuv nyob sab Xeev khuam nawb... (nia ntawm daim duab qaib )
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 1:09 am

Ua li mad brother Nraugcuam, 2 leeg tu lwm nub mam sib faib yug os.

Lub 10 hli yuav lo nov, kuv poj niam los sos tus me nyuam thiab. Kuv yuav take leave lis 1 hli ntau siv tag nrho lub 10 hli ntawv, kuv xav tia yuav tu tus lau liab mus ncaw ib thib no seb koj pua khoom tuaj nrog kuv mus twv nawb.hahaha.

Thiab ho nqa koj cov tuaj wb tso exercise thiab.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 1:14 am

Aws ua li mas bro Jesqav, oh los yog li ces wb yuav thooj txhij poob ciav qhev lauj yom hehe, tab sis tej zaum kuv yuav xub zog koj os. Kuv li so 10 days xwb. 

Ua li os, cia txog thaum ntawv wb mam sib hu xov tooj nawb.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 1:57 am

Ua li mad brother Nraugcuam.

Sim seb saib pua laib os: https://drive.google.com/file/d/0Bx0_OwMCW239MUNZd1RUNUdpVVk/view?usp=sharing
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 2:05 am

Aws ua li os. Mam click mus saib seb puas tau ov?.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 2:09 am

Bro Jesqav, tus koj yuav tu wb mus tso nyiaj yog tus lau liab mos ntawv los yog tus lau laus? 
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 3:46 am

Tus laus zog ua nyob nrog cov poj os ( Tus daj taw)
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 4:04 am

Oh los, ua li mas kav tsij tu mas nco ntsoov hu seb kuv puas khoom nawb hehehehe.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 4:05 pm

Ua li mad bro Nraugcuam.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 6:33 pm

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 20150910
Xyov ntshe thaum kuv yees duab no ncaj nws ntsais muag lawm los cas zoo li qaus muag lawm, tab sis tus qaib tiag tsis qaus.

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 20150911

Bro Jesqav, tus lau liab dawb me ntsis qab caj pas no thiab tus lau liab cov hauv no ces yog tus poj daj ntawm ko 2 tug nus mas lawv yog tib zag kiag os, lawv daug thaum Mar 19th, 2015 no. 2 tug no 4 tseem mos tab sis yeej xub kawg lawm, kuv twb muab sim ncaws me ntsis lawm nkawv puav leej ncaws tau zoo tsawv, cia lwm hnub kom 4 nto zog tso mam nqa tuaj ncaws koj cov nawb hehehe
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 6:40 pm

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 20150912

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 20150913
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 6:43 pm

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 20150914

Lub caij no mus huab cua pib no lawm me nyuam qaib muaj ntsis caws.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 7:03 pm

Brother Nraugcuam, lub 10 hli lo nov nqa tuaj wb tso exercise nawb.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 7:13 pm

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Img_2014



Last edited by Jesqav on September 7th 2015, 7:15 pm; edited 1 time in total
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 7:14 pm


Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Img_2015


Last edited by Jesqav on September 7th 2015, 7:16 pm; edited 1 time in total
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 7:15 pm

Aws ua li os bro, koj 2 tug lau qaib saum toj no zoo nraug kawg thiab yom, muaj tsawg kg?
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 7:22 pm

Tus saum toj - qhov muag dub. 2.2 kg xwb pub kom puv nyaj yuav muaj li 2.4-2.5 tej.

Nub id muab sim ncaw ib tus ib nyuam loj zog, nws ua qaib khiav tab sis tsi tau paub tseeb tia pua yuav yog qaib khiav tiag2 vim nws txiv tsi yog qaib khiav. Nws niam ho yog qaib thaib xwb. 2 tus qaib no nws dlaug thaum 28/12/2014 lawm tab sis xyov yog ua ca plaub hlav qeeb heev li es ko tws tseem ua raj plaub thiab xwb na.

Tus hauv qab tseem tai poj xwb os, hahaha.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 7:30 pm

Haha los bro, cia kom 4 nto tso wb mam nqa tuaj xuab mav os. Bro qaib thaib 4 yeej nto qeeb dua qaib phab mab os. Kuv cov ces 4 twb teeb yuav txhij os, kab tias tawm lub 10 hli ces 4 nto tag lawmlauj, muaj 2-3 tug tawg me zog ntawv 4 twb teeb tag lawm, cia seb ho puas ncaws tau xwb lauj hehehe.

Kuv 2 tug uas khub tus poj ntawm ko kab tias tus cov hauv yuav muaj li 2.5 tej thiab xwb, lwm hnub nyaj yuav muaj li 2.7-2.8 tej hos tus dawb me ntsis caj pas mas 1 nyuag loj zog. Dua li lwm cov tsis tau pom ncaws kiag li, xyov puas yuav ncaws tau?
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 7:49 pm

Yuav yog lis koj hai lawm laud.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 8:09 pm

Haha yog mas bro, qaib thaib 4 nto qeeb dua, thaum plhis 4 los yeej qeeb dua thiab, 4 los tsis ruaj cuag qaib phab mab thiab hehe.


Last edited by Nraug Cuam on September 7th 2015, 8:21 pm; edited 1 time in total
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 8:18 pm

Oh lod. Kuv nyiam qhuav pib yug qaib xwb thiab es kuj tsi tau paub dua qhov koj hai nov li thiab nawb. Yog lis mad qaib phab mab muaj ntau qhov zoo dua lawm laud.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 8:25 pm

Yog mas bro Jesqav, qaib thaib 4 nkig nkig os, 1 phaum 4 mas heev kawg tsuas tau ncaws li 2-3 zaug xwb ces 4 khaub hlab tag lawm, thaum hloov 4 2 tuaj los qaib thaib rog rog ces cev nyhav nyhav ruag poog ncaws tsis tshua tau lawm, tsuas tau ncaws heev thaum tseem yog 4 1 xwb.

Muab hais los qaib phab mab muaj ntau yam zoo dua.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 7th 2015, 8:28 pm

Lod, yog lis ce qaib phab mab qoo xwm dua lawm tiag nawb.

Thiab qaib phab mab zoo yam lis tua noj qab dua thiab sub na.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 7th 2015, 8:37 pm

Haha yog kawg bro Jesqav.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 11th 2015, 7:29 pm

2 tug brother, neb cov qaib sib tog zoo nkauj heev li os.  Kuv nyiam kawg thiab tiag,  kuv ma ho nyiam rau seem  yug coob2 e saib xwb kuv ho tsi paub coj mus nrog  luag tej cov sib tog yuav nyiaj.  Yog  muaj neeg coob tus muaj cov sib tog li nov ma tim peb nov lawv  twv tau nyiaj kawg, cov poob lo poob kawg nkau thiab tiag, tsi tag li ma  thaum lawv tuaj tso sib tog tag lawm ces muaj ib cov neeg siv sij hawm tsheej tag hmo tuaj ua  hma  nyiag tom cov lau sib sib tog ntawd nqa mus rau lwm lub zos lawm thiab no laiv.  Muaj ntau zau, muaj cov neeg  tuaj nyiag  es nws nyob rau saum rus tsev ces tus tswv hnov tus tswv rho  phom 12 Gage xas ua nws ma  dhia siab baum ca lo nws yeej muaj peev xwm ya cuag tus dav rau ntai tim tej lawm, tsi paub nws pua mus cuag Jesus lo tsi mus tsi muaj neeg paub lawm.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 11th 2015, 11:35 pm

Hahaha tim nej ko muaj tub sab thiaj lo brother Davdub.

Nub no kuv tus maum qaib sib ncaw dlaug tau 7 tus me nyuam, kuv mus hauj lwm lawm es nws qhia tawm ze tuag 2 tug xub dlaug lawm mad kuv khuv xim kawg li os. Vim tos lo tau ntau hli lawm mam tau zag no xwb tseem tuag lawm thiab. oy oy oy oy. hahaha
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by koobpovtxuj September 13th 2015, 1:00 pm

Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 13th 2015, 1:06 pm

Jesqav

Muaj tub sab kawg nkau li thiab tiag, cov tub sab ce txawm yog tib cov neeg ua yug qab sib ncaws thiab ma. Lawv rov qab nyiag lawv xwb.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 13th 2015, 9:07 pm

Tubzoonraug wrote:2 tug brother, neb cov qaib sib tog zoo nkauj heev li os.  Kuv nyiam kawg thiab tiag,  kuv ma ho nyiam rau seem  yug coob2 e saib xwb kuv ho tsi paub coj mus nrog  luag tej cov sib tog yuav nyiaj.  Yog  muaj neeg coob tus muaj cov sib tog li nov ma tim peb nov lawv  twv tau nyiaj kawg, cov poob lo poob kawg nkau thiab tiag, tsi tag li ma  thaum lawv tuaj tso sib tog tag lawm ces muaj ib cov neeg siv sij hawm tsheej tag hmo tuaj ua  hma  nyiag tom cov lau sib sib tog ntawd nqa mus rau lwm lub zos lawm thiab no laiv.  Muaj ntau zau, muaj cov neeg  tuaj nyiag  es nws nyob rau saum rus tsev ces tus tswv hnov tus tswv rho  phom 12 Gage xas ua nws ma  dhia siab baum ca lo nws yeej muaj peev xwm ya cuag tus dav rau ntai tim tej lawm, tsi paub nws pua mus cuag Jesus lo tsi mus tsi muaj neeg paub lawm.

Yog kawg bro, tu tua noj xwb qoos dua cav tsis tshua poob peev haha. Bro tim nej ko nim muaj neeg nyiag qaib thiab los? twb vam meej cuag ko cas tus nyuag qaib xwb tseem tuaj nyiag thiab lau yom hahaha.


Bro tim nej ko kuv hnov lawv tham tias nyiag tso qaib sib ncaws twv nyiaj hmo ntuj xwb no ne puas yog?
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 13th 2015, 9:09 pm

Jesqav wrote:Hahaha tim nej ko muaj tub sab thiaj lo brother Davdub.

Nub no kuv tus maum qaib sib ncaw dlaug tau 7 tus me nyuam, kuv mus hauj lwm lawm es nws qhia tawm ze tuag 2 tug xub dlaug lawm mad kuv khuv xim kawg li os. Vim tos lo tau ntau hli lawm mam tau zag no xwb tseem tuag lawm thiab. oy oy oy oy. hahaha
Haha bro Jesqav, pab koj khuv xim kawg li os, kuv ces lub caij no mus me nyuam qaib daug twb tsis tshua xav yuav lawm vim tsis muaj dab tsi pub hahahaha.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 13th 2015, 9:10 pm

Muab hais los kev yug qaib li wb no feem ntau poob peev xwb, tab sis nyiam lawm es lam xwb. yog yug kom coob ua farm kiag no mas thiaj muaj profit.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 14th 2015, 8:52 pm

Yog mad brother Nraugcuam, yug li wb yug nov ce poob peev xwb os. Kuv ce yeej siv tag nyiaj ntau heev rau qaib li os.

Nyiam lawm ce poob peev lo kav liam lis xwb laud. haha.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 15th 2015, 3:39 am

Haha yog kawg mas bro kuv los tsis kav poob peev ntau kawg li lawm thiab tiag 

Bro tus lau liab no yog tus lwm hnub kuv yuav nqa tuaj ncaws koj tus ntag nawb, nws yog tib zag nrog tus nkauj kuv muab koj ntawv os, tam sim no nws muaj 2.6kg lawm.

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 12002210

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 12009710
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Thov Khawv September 15th 2015, 5:52 am

Ob tug bros yog yam yus nyiam lawm ces txawm ua tag tsis tau dab tsi li los yeej ua li lawm. Kuv los yog kuv nyiam li neb kuv yeej ua tib yam. Piv li lawv cov tua VDO games na yom, tua tsis tau dab tsi li los zaum zau tsheej hnub pob tw mob rwj tag twb tua li.

Nyob Japan mas lawv muaj ib cov tsev tua games zoo ib yam tsev twv txiaj, yog koj tua keej ces koj tau lawv cov coins ces coj mus pauv tau nyiaj tiag tiag siv ntag nawb. Muaj ib txhia ces pluag tag, khauj khua tawg tas vim play games, muaj ib txhia ces ho nplua nuj tag vim play games thiab.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 15th 2015, 5:58 am

Haha yog kawg bro, nyiam lawm ces lam xwb, kuv mas kuj zoo me ntsis qhov thaum cov lau qaib nto kiag pib khav ntawv ces muab sim ncaws yog tus twg ncaws tsis zoo ces tua noj tsuag tsuag xwb haha hos cov nkauj ces yog tsis tseg ua niam ces ces zoo tua noj ces yeej pib hlais caj dab 6 me nyuam kwv ncej puab li lawm hahaha

Oh tim JP ko muaj li thiab?
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Thov Khawv September 15th 2015, 6:00 am

Hahaahah...kuv nyiam li koj thaj ko ntag mas bro. Yog tu li ko mas kuv nyiam heev ntag.
Yog mas tim Japan no muaj li no thiab. Tim no mas cov laus yog cov play game dua cov mi nyuam yaus nawb bro. Nws muaj ib cov games rau cov laus, hos cov mi nyuam yaus nws kuj muaj nws.
Nraug Cuam
Nraug Cuam
member
member


Registration date : 2011-09-25

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Nraug Cuam September 15th 2015, 6:04 am

Haha yog mas bro kuv ces zaj no ntau xwb tiag, yog tus twg ncaws zoo ces kuv muab muag tsuag tsuag yuav nyiaj xwb, kuv tsis tshua tu mus ncaws yuav nyiaj hehe

Oh los, yog li ko mas ntshe kuv nyom tim ko no ntshe kuv yuav kob huam thiab lauj hahaha
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 15th 2015, 11:58 am

Yog  muaj li neb tham nov xwb ma ua lub neej tsi nkee thiab  tsi nco qab xwb yus lub neej twb zoo li mab zoo li suav tag li lawm ntag hov.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 15th 2015, 4:21 pm

Brother Nraugcuam, koj tus lau qaib sauv, zoo nkauj thiab ntxim ncaw zoo kawg li os.  Kav tsi tus lwm nub nqa tuaj wb tso sib ncaw os os.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 15th 2015, 4:28 pm

2 tub brother,  qaib sib ncaws zoo ma   yeej yuav tau nyiaj thiab tiag tab si ma  nws  yuav tsi ua rau muaj nyiaj taus rau qaib sib ncaws os.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 15th 2015, 4:58 pm

Brother Tubzoonraug yuav tsi muaj nawb yog yug tam sim nov brother Nraugcuam wb yug nov xwb na.

Qhov kuv yug qaib mad yog yus tus kheej lo yeej nyiam thiab, tej phooj ywg lo cov nyiam yog cov coob lawm thiab, qaib lo kuj qab nqaij thiab, hahaha

Muaj 2-3 yam tshoov yus lub siab ce thiab yug os. Lam yug rau ntawv es thiaj tau saib xwb.

Kuv ce niag ncauj lus tsawg2 os, ntsib tej phooj ywg ce twb tsi paub nrog lawv tham pem lis ce yog muab tej nyuaj kev laj hav zoo hav dej, tej nyuag kev yug qaib tus qaib lo tham ce kuv thiaj paub tham me ntsis xwb os, hahaha
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 15th 2015, 5:28 pm

Haaaa bro, zam txim  rau kuv qhov post thiab kuv sau tsi meej pem  lawm sub.  Kuv tham txhog general nyob rau tim USA xwb os.  Ho koj tus ua kwv yug nyob rau sab tim nej ma    yog yus qhuag es yug tau thiab tus tau ma  haj yam zoo xwb os mog,  vim   tim nej  nws  tsi muaj  caub nab thib thuaj nte li cov nyob tim USA, Tim USA ma yog yug  saib thiab tua noj ma lawv ok, yog yug tso sib ncaws ces lawv tuaj ntej khi tsheej pawg blua nyiaj o. Haaaaaaaa

Yog kuv nyob tim koj lo kuv yeej yuav yug thiab ma vim  tsi muaj leej twg yug ces yus yug tau ma tau nqi xwb ma.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 15th 2015, 7:53 pm

Hahaha, nyob sab tim nej ko mad lawv tsi pub tso qab sib ncaw tiag ov.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 15th 2015, 8:37 pm

Yog lawm ma brother, lawv hlub tshiaj heev tab si ma lawv ho tua pov tseg yam tsi hlub kiag li thiab tab si yog yus ua no ma ho txaum lawv no laiv.   Muab xav lo ces lawv txawm yog cov neeg tsim txom tsiaj ma.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Jesqav September 15th 2015, 8:45 pm

Haha yog mad.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 16th 2015, 3:30 am

Kwv Jesqav,  muaj ib tug  neeg kawm ntawv  tam sim nov  hauv  Dong Dok Yus ni vaw si di (University) e  nws kawm lo ua av khaub tees (Accounting) ib lub hli lawv them nyiajhli yog 20/30 phav usa dollars, tab si yus yuav tsum muab yus own nyiaj mus  apply  ntau heev rau txoj hauj lwm e thaum luag txai yus lawm ces nyiaj hli ntau heev no,  txoj hauj lwm yog hauv Bank, ua li koj pua tau paub tus nqi  nkag lawv kom them pe tsawg?  vim nws tsi kam qhia kuv. Nws ntshai ib ntsi kuv ho  txhawjj no es nws tsi kam qhia.  Nws lo kuj tsi yog kuv tus hlua nkauj tsua yog sib ntsib hauv fb xwb.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Thov Khawv September 16th 2015, 9:55 am

Nraug Cuam wrote:Haha yog mas bro kuv ces zaj no ntau xwb tiag, yog tus twg ncaws zoo ces kuv muab muag tsuag tsuag yuav nyiaj xwb, kuv tsis tshua tu mus ncaws yuav nyiaj hehe

Oh los, yog li ko mas ntshe kuv nyom tim ko no ntshe kuv yuav kob huam thiab lauj hahaha


Hahahaa...li ko ces yog ncaws lauj kaub ntag mas bro, kuv nyiam kawg. Bro, yog tu sib ncaws kom zoo saib no lom zem dua mas, yog tso sib tog yuav nyiaj mas ntshe cov zoo li kuv no siab me zog lawm thaum poob nyiaj ntshe yuav mus noj tshuaj tuag.
Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Thov Khawv September 16th 2015, 9:57 am

Jesqav wrote:Brother Tubzoonraug yuav tsi muaj nawb yog yug tam sim nov brother Nraugcuam wb yug nov xwb na.

Qhov kuv yug qaib mad yog yus tus kheej lo yeej nyiam thiab, tej phooj ywg lo cov nyiam yog cov coob lawm thiab, qaib lo kuj qab nqaij thiab, hahaha

Muaj 2-3 yam tshoov yus lub siab ce thiab yug os. Lam yug rau ntawv es thiaj tau saib xwb.

Kuv ce niag ncauj lus tsawg2 os, ntsib tej phooj ywg ce twb tsi paub nrog lawv tham pem lis ce yog muab tej nyuaj kev laj hav zoo hav dej, tej nyuag kev yug qaib tus qaib lo tham ce kuv thiaj paub tham me ntsis xwb os, hahaha

Bro Jes, koj hais tau raug kuv siab kawg hahahaah...yog li koj hais kawg.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 16th 2015, 10:06 am

Kua txob txiv neej tab tom yuav pib liab cov xub xub ntxi

Thov Khawv
Thov Khawv


Registration date : 2014-05-20

Character Sheet
 :

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Thov Khawv September 16th 2015, 10:09 am

Oh tab tom ntxim ntxim qab ntag nawb bro koj tsob kua txob ko nas. Tij Dav, koj cog koj rau chiv thiab los tsis rau cas zoo kawg yom.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Tubzoonraug September 16th 2015, 11:59 am

kuv tsi rau chiv lios, kuv txiav nyom ces kuv muab nyom tso rau hauv cov av xwb os.  cov kua txob  chog no ma yeej tsi rau chiv kiag li os brother.

Sponsored content


Nrhiav Qaib - Yug - Page 4 Empty Re: Nrhiav Qaib - Yug

Post by Sponsored content

  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is April 26th 2024, 4:46 pm