Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


3 posters

    Hmong Culture mus saib tau

    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Hmong Culture mus saib tau

    Post by Davdub December 13th 2015, 12:48 pm

    Jesqav
    Jesqav


    Registration date : 2014-08-06

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Jesqav December 13th 2015, 3:42 pm

    Lub site nov lawv teeb tau zoo  kawg lawm mad.

    Cov khawv koob lawv qhia sauv pua leej tiag ned.
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Davdub December 14th 2015, 6:22 pm

    Yog thiab ma bro, yog Hmoob Thaib lub pob, vim cov neeg hauv zoo li yog Hmoob Thaib xwb os. Kuv tsi paub li thiab tiag brother, khawv koob ce kuv twb sim ntau zaj lawm tsi leej lawv cov nov ma kuv ho tsi tau kawm os.
    Jesqav
    Jesqav


    Registration date : 2014-08-06

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Jesqav December 14th 2015, 6:30 pm

    Brother thaum kuv tseem yau ce khaw koob kuv ntseeg thiab nim no kuv muab xav2 lis nws tsi muaj pov thawj txau ntseeg ce kuv cia lis tsi tsha ntseeg heev lawm.
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Davdub December 14th 2015, 6:36 pm

    Yog ma bro, kuv tsi ntseeg thiab, vim kuv ib tug menyuam tub kuvniam ua dejkubhlab lawv tuaj uakhawv koob rau twb tsi zoo, kuv tus menyuam ntoo2 tau 1 hli tsi tuag nws li ciaj xwb, kuv yeej tsi ntseeg li ma, lawv qhia cov khawv koob hua rau poj niam lo kuv sim lawm ua tag luag nyob luag luag twb tsi niam nyiam yus ib nyuag qhov, yog li nov kuv thiaj li tsi niam quav ntsej lawm ma. Tej ntawd ce yog kev dag noj dag hau nkau xwb os bro.
    Jesqav
    Jesqav


    Registration date : 2014-08-06

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Jesqav December 14th 2015, 8:13 pm

    Yog kawg os bro.
    Jesqav
    Jesqav


    Registration date : 2014-08-06

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Jesqav December 14th 2015, 8:23 pm

    Kuv ib co dab laug hmoob yaj mad pheej tab hai tia xav mus kawm lawv cov khawv koob sib ntau ua Kung fu or Lwj xeeb, kawm tau lawv zaj khawv khoob mad yuav keej heev.

    Kuv thiaj hai rau lawv tia cov nej yuav mus xav txawv tag baum lis, luag tej tos luag txawj lo luag exercise xyau22222 es luag thiaj txawj. Yus es tsi xyaum li nyob2 cia li mus kawm kiag zaj khawv koob xwb es yuav kom txawj lis luag cov hauv movie mad txog cia siab lis os no laud.
    Jesqav
    Jesqav


    Registration date : 2014-08-06

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Jesqav December 14th 2015, 8:25 pm

    Kuv nov Xwb Fwb Tsab Kaim hai tia kev kawm txuj ci te taw mad xyaum2 roob nqeg ntsuab tag lis txawj yuav tsi yog zaj khawv koob xwb es cia li txawj.
    koobpovtxuj
    koobpovtxuj
    Moderators
    Moderators


    Registration date : 2008-09-12

    Character Sheet
     :

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by koobpovtxuj December 14th 2015, 8:25 pm

    Davdub wrote:Yog ma bro, kuv tsi ntseeg thiab, vim kuv ib tug menyuam tub kuvniam ua dejkubhlab lawv tuaj uakhawv koob rau twb tsi zoo, kuv tus menyuam ntoo2 tau 1 hli tsi tuag nws li ciaj xwb, kuv yeej tsi ntseeg li ma, lawv qhia cov khawv koob  hua rau poj niam lo kuv sim lawm ua tag luag nyob luag luag twb tsi niam nyiam yus ib nyuag qhov, yog li nov kuv thiaj li tsi niam quav ntsej lawm ma. Tej ntawd ce yog kev dag noj dag hau nkau xwb os bro.
    Zaj khawv koob kom hluas nkauj nyiam thiab lub tshuaj ntxhw kom hluas nkauj nyiam ces yus niam yus txiv yeej muab rau yus nqa puag nruab thiab los lawm.Ua li peb mus tom ntees tuag dab laug tsav vam hais tias lawv li lawv nim xuas me raj me ncas mus tshuab hu hluas nkauj kom hluas nkauj nyiam.Kuv li ces kuv xuas qau mus tshum kiag hluas nkauj xwb mas hluas nkauj nyiam kuv tshaj li no mas Hmoob luag tas tus li mas.
    Jesqav
    Jesqav


    Registration date : 2014-08-06

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Jesqav December 14th 2015, 9:18 pm

    Hahahaa yog lis koj hai tshaj mad Tojxeem.
    Davdub
    Davdub
    member
    member


    Registration date : 2009-12-19

    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Davdub December 14th 2015, 10:40 pm

    Yog lawm ma TojXeem,

    zaj Khawv Koob ntawd ma yeej yog li koj hai kawg. Kuv lo yeej muaj zaj khawv koob ntawd thiab tiag. vim hai tias zaj khawv koob peb hai nov ce leej tshaj plaws li ma.

    Sponsored content


    Hmong Culture  mus saib tau Empty Re: Hmong Culture mus saib tau

    Post by Sponsored content


      Current date/time is March 28th 2024, 10:03 am