Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


5 posters
  • Post new topic
  • Reply to topic

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Jesqav April 18th 2015, 1:20 am

avatar
Vamntxawg
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Vamntxawg April 18th 2015, 6:44 am

cov lag luam no mas tau nyiaj yoojyim tabsi Avtaslaiv heev
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug April 18th 2015, 4:07 pm

Tub Ntses, twb yog tsawg kawg nkau os. Neeg coob baum nov es pom ib ob nyuag leej xwb ces muaj ntau nqi hai tias, tsi muaj kiag li os.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Jesqav April 18th 2015, 4:09 pm

Tubzoonraug wrote:Tub Ntses, twb yog tsawg kawg nkau os. Neeg coob baum nov es pom ib ob nyuag leej xwb ces muaj ntau nqi hai tias, tsi muaj kiag li os.

Yog kawg brother.....
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by koobpovtxuj April 18th 2015, 4:33 pm

Aub yauj zaum no luag rooj yej luag muab caws tau 2-3 xyoos no ces zaum no txhais mag tau 7 tug nas tsuag ua ke tiag los pov.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug April 18th 2015, 5:57 pm

Hmong California ces yeej ua zaj nov yuav luag ib drab tus.  Kuv tus kheej ma tsi ua Xa xwb nawb. haaaaaaa, cov raug nom tswv taug qab ces yog cov nov ntag, muaj ib cov tsi tawm li nov, cov raug txim me ces coob kawg nkau. Cov muaj txim loj ma nej thiaj li pom xwb.
yujyeeg
yujyeeg
Moderators
Moderators


Registration date : 2009-01-08

Character Sheet
 :

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by yujyeeg January 24th 2016, 12:47 pm

hmoob nyob txog twg los xav tau yooj yim thiab xav tau noj sai, Thaum kawg ces raug luag coj mus cuab mus khi.


Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai 12565510
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by koobpovtxuj January 24th 2016, 1:14 pm

Yog Nom phaj lawv khab nab ua movie tus nang ek ces lawv mam li mus tso mas yooj yim heev yog muab me ntsis nyiaj rau nom tswv thaib ces lawv tso los tsev xwb mas.Hnub puav ces rov pom tawm movie tshiab lawm mas,
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug January 24th 2016, 1:57 pm

Hmong Tus Nang Ek ua luam txaum cai, tab si tej nom swv ua ntau thiab ua loj tshaj ho tsi txaum cai, kuv xav hai tias tej nom tswv yog cov ua luam qab rooj li nov ma yuav luag tag lub ntiag Tebchaws Thaib.
Kuv kuj txhawj lawm thiab vim cov lag luam nov ntau dhau luag tus cai lawm ce nom tswv yuav txiav tsim txiav caj dab ib hnub xwb, qhov kuv pab txhawj yog qhov nov xwb. Qhov lawv khab nab yuav pab ma kuv ntseeg hai tias, ntshe lawv khab nab ntawd yuav tsi tig xub ntiag rau li nawb, ntshe lawv yuav tig nruab raum rau lawm xwb na.
koobpovtxuj
koobpovtxuj
Moderators
Moderators


Registration date : 2008-09-12

Character Sheet
 :

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by koobpovtxuj January 24th 2016, 3:27 pm

Davdub.
Tam sim no lawv cov Sponsor uas yuav lawv cov movie hais tias yog tso txij li 1 lab nyiaj thaib no ces lawv yuav mus tso ntag no hos.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug January 24th 2016, 6:26 pm

aw, yog 1 millions bat thai ma lawv muaj nyiaj ntau dhau lawm os, pev cov khwv noj khwv hau nov ce twb tsi muaj li lawv li.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Jesqav January 24th 2016, 7:47 pm

1 million bath tso tsi tau pob. 1 million bath raug $27900 xwb, pab no kuv mad kuv xav tia kawg mad hlai cej dab li lawm os.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug January 24th 2016, 8:39 pm

Kwv Jesqav thiab TojXeem

Txoj cainyob rau hauv Laos kuv pom daim ntawv nom tswv  ua tseg lawm, yog ntau li pab nov ce kawg tau mus cuag Vwj Mai, thiab Huab Tai Blog lawv lawm xwb os. Tim Thaib lo kuv xav hai tias lawv kawv li ib ob ub xyoo ce lawv tso lo txiav txim ce nej pom lawv pav qhov muag e lawv coj mus tua rau pej xeem saib Lawm, kuv twb pom lawv tso hauv fb nov txog lawv tua cov neeg ua luam li nov ntau leej e lawv tua rau public saib kiag  thaum tua tuag lawm ce lawv coj lo rau tsev neeg nyob sab nraum zoov tos.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Jesqav January 24th 2016, 9:26 pm

Yog kawg mad brother Tubzoonraug, Kawg mag tua li lawm xwb os.

Xyov twb txawj ua movie tag baum tseem mus ua luam tshuaj dab tsi thiab yua.
yujyeeg
yujyeeg
Moderators
Moderators


Registration date : 2009-01-08

Character Sheet
 :

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by yujyeeg January 24th 2016, 11:44 pm

Tej lag luam txhaum cai no Tsi yog tua neeg npog nroj ntsuab yog hais tias muaj nyiaj ntau thiab paub txog tej nom tswv txheej siab hais plaub ntug zoo mas yuav tsi tuag. Yog tias nyiaj txiag los tsi muaj nom tswv txheej loj los tsi paub ces kawg yuav tau mus zaum ib leeg nyob rau qhov tsaus ntuj kom txog hnub tag yus txawj yawg ntag nawv.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug January 25th 2016, 4:02 pm

Yuj Yeeg thiab kwv Jesqav,

yog lag luam lawv muab tau pov thawj ntau li nov ce dhau tus cai lawm lawv kawg muab kaws ib ob xyoo ce nej pom lawv tso lo tuas rau pej xeem saib lawm ma. Lawv tuas ce lawv yeej pav qhov muag  ce lawv  tua hauv tsev xwb lawv muab ib qab phom  ce ib tug caub nab thib lo tua ntag hov. lawv tib phom raub qaum ce  tag li lawm xwb tiag. Tsi hai poj niam txiv neej li lau. Lawv yeej tua ib tug zuj zus li ohov, tos kuv hai li nov ma kuv pom thaib tso tawm hauv video tiag tiag li ntawd ma.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Jesqav January 25th 2016, 6:46 pm

Yog mad, Thaib tua tau txau ntshai kawg li os.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug January 25th 2016, 9:13 pm

3 cov Hmoob rau Thaib muab hlai ntau pua leej lawm os,  lawv twb hai tias tej lub zo ma tsi muaj cov txiv neej tag lawm vim raug tua tuag thiab nte mus nyob tom jail tag lawm.  Lawv yeej hai li nov tiag,  tsi paub yog ua li ca e Thaib muab  tej nov ntxia yus  mus muag nyiaj rau luag yus tseem mus tuag rau lawv xwb e yus ho lam mus nrog lawv ua thiab mua ua lawv tus qhev ma? kuv xav hai tias  tej khoom txhaum cai ntawd yog cov Thaib ntxia cov niag ruam mus tuag tam lawv xwb ma. Lawv ntxia yus mus muag ce lawv ho tso cov Officer rov tuaj nte yus mus tuas pov tseg ce lawv muab cov khoom txhaum cai ho cooj mus ntxia rau ib pab dua, lawv keep doing like that all the time.

E peb cov neeg yuav tsi paub kiag e tseem yuav qi muag nti mus nraug luag ntxia dag kom yus tuag  xwb. Kuv saib kiag xwb kuv twb nyeem tau lawv lub siab lub hlwb tag lawm na,  kuv tsi tau nrog lawv nyob lo kuv twb paub hai tias lawv muaj tus cwj pws ntxia neeg mus tuag li ntawd ntau million tus neeg lawm na.
Jesqav
Jesqav


Registration date : 2014-08-06

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Jesqav January 25th 2016, 10:31 pm

Yog lus kawg os, Lav liam os bro. Lawv ib txhia lawv ua cov luam ntawv lawv muaj nyiaj heev lawv khav txiv kawg lis thiab ce cia mus nyob jail thiab es thiaj haum os.
Tubzoonraug
Tubzoonraug


Registration date : 2009-12-15

Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Tubzoonraug January 25th 2016, 10:39 pm

Yog lawm ma brother,  Hauj sam muaj 3 nqi lus rau neeg ntiaj teb tau  siv ua neeg xwb. 1, txhob  ua tub sab tub nyiag, 2,  txhob tuas neeg, 3 txhob deev luag poj  mus nyiag luag tug, include ua luam txhaum cai ntag. cov lus  hauj sam hai nov ma  yog tsi khawv cov lus nov ce  muaj ib zaug yus yeej yuav raug   mus rau ib lo lus ntawd thiab nawb.

Sponsored content


Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai Empty Re: Ua Luam Tshuaj Txhaum Cai

Post by Sponsored content

  • Post new topic
  • Reply to topic

Current date/time is April 19th 2024, 5:38 am